Способи монтажу українського граніту при проведенні облицювальних робіт

Гранітна обробка будівель, є однією з найпривабливіших, вона володіє естетичним зовнішнім виглядом і робить будинок розкішним, ненав'язливо підкреслюючи хороший смак і достаток господарів будинку. Гранітні плити відрізняються довговічністю, не бояться кліматичних умов середньої смуги Росії і не вигоряють на сонці.

alt

Облицювання будинку українським гранітом можна виконати декількома способами:

  • за допомогою спеціального клею. Даний метод має віддалену схожість з укладанням керамічної плитки на оштукатурену поверхню. Родзинкою роботи є вибір клею, так як він повинен зуміти утримати досить важкі і масивні плити. Щоб зробити правильний вибір клею, необхідно читати анотацію на упаковці або отримати консультацію у продавця;
  • механічним способом. Він відрізняється тривалим терміном експлуатації і створює умови для відведення пара. За допомогою облицювання фасаду даними способом можна передбачити утеплення.

Ви можете замовити граніт на Granum для успішної облицювання стіни плитами. Для другого методу укладання гранітних плит, необхідно облаштувати посилений каркас. Оздоблювальний матеріал не повинен мати зіткнення зі стінами будівлі, даючи можливості здійснення циркуляції повітряного потоку.

Як правильно здійснювати догляд за гранітним фасадом

Щоб надовго зберегти красу і привабливість будівлі, облицьованого прекрасним українським гранітом, необхідно правильно за ним доглядати. Для цього регулярно виконуйте такий перелік дій:

  • промивайте гранітну поверхню слабким мильним розчином, а потім, чистою водою. При відсутності часу або небажанні займатися цією роботою, регулярно запрошуйте представників клінінгового агентства;
  • потьмянілий від часу гранітний фасад можна відновити, запросивши майстра, який виконає полірування;
  • при зростанні на ділянці хвойних дерев, можна часто помітити на граніті патьоки або плями від смоли. Вони легко видаляються звичайною водою або засобом, що відмиває жирні плями;
  • щоб уникнути виникнення на поверхні граніту плям від смоли, можна, попередньо обробити його біозахисним складом.

Облицювання будинку українським гранітом має привабливий і естетичний вигляд. Незважаючи на високу вартість, матеріал зможе прослужити протягом тривалого часу. При належному догляді, він надовго збереже початкові якості.

 

You have no rights to post comments