Головні переваги пластикового басейну та основні правила його встановлення

Людям, які мають свою ділянку поряд з будинком або дачею, хочеться впорядкувати його максимально. Це стосується комфортного відпочинку, краси ландшафту. Одним із найуніверсальніших варіантів у таких ситуаціях є басейн. Він може служити утилітарним функціям та одночасно прикрашати територію. Для цього пропонується басейн під ключ від перевіреної компанії.

alt

Переваги пластикового резервуару

При облаштуванні важливими параметрами стане вартість спорудження та трудомісткість робіт. І тут скорочення витрат можна встановити пластиковий басейн. Даний тип конструкції має невелику вагу у поєднанні з високою міцністю та відсутністю корозії. На нього не діє пліснява, ультрафіолетове випромінювання. Резервуар добре піддається очищенню та обробці антисептичними засобами, щоб уникнути розвитку тину або цвітіння води.

Цей тип ємності може мати різний розмір чаші, включаючи досить великі варіанти. При цьому форма може бути найрізноманітнішою, що дозволяє вбудувати басейн у будь-який тип ландшафту. Дно та борти не ковзають, тому забезпечується високий ступінь безпеки під час експлуатації.

Термін використання становить десятки років при повному збереженні показників міцності та зовнішнього вигляду. Існують монолітні та збірні варіанти, такі конструкції можуть встановлюватися на вулиці або у приміщеннях. Альтернативою по міцності та довговічності цим спорудам є бетонний басейн, проте він дорожчий, масивніший і вимагає великих витрат праці при монтажі.

Встановлення

Процес складається з наступних стадій:

  1. Вибирається місце для монтажу з урахуванням характеристик ґрунту. Слід вибирати ділянки місцевості з м'яким матеріалом, де немає жорстких включень.
  2. Роється котлован на 25 див більше, ніж периметр басейну і 50 див глибше, ніж становить величина чаші.
  3. На дно висипається гравійно-піщана суміш 20-30 см заввишки залежно від обсягу резервуара. Вона розрівнюється, утрамбовується.
  4. Далі створюється бетонна стяжка до 20 см заввишки. Вона служитиме основою і остаточно вирівняє поверхню, щоб уникнути перекосів чаші.
  5. Після бетонування дається 28 днів на застигання складу та набору ним міцності.
  6. Підводяться комунікації води та електрики, при необхідності утеплюються стіни якщо планується підігрів.
  7. Монтується чаша і борти обсипаються м'яким грунтом.
  8. Якщо потрібно бетонування стін, то створюється опалубка, заливається розчин. Після висихання розміщується чаша і кріпиться тросами або заставними.
 

You have no rights to post comments