Особливості вибору поливальних шлангів з інтернет-магазину Avtopoliv

Красива клумба у дворі або приємний оку зеленіючий газон на присадибній ділянці неможливі без систематичного поливу. У спеку року, полив вручну, з лійки, є дуже трудомістким і забирає багато часу і сил, але використання поливального шланга, активніше просуне роботу.

alt

На просторах інтернету існує багато магазинів, де можна замовити шланг на https://avtopoliv.com.ua/polivochnye-shlangi/, але сьогодні мова піде про веб-ресурс Avtopoliv і чому шланги, що продаються в ньому, мають ряд переваг:

  1. Вона відрізняється тривалим терміном експлуатації.
  2. Має адекватну вартість і доступна для більшості категорій споживачів.
  3. При гнучкості виробу, воно не заплутується, на ньому не утворюються заломи.
  4. Еластичні та міцні.
  5. За рахунок ідеально гладкої поверхні шланг легко переміщається по території ділянки.
  6. Вся продукція даного інтернет-магазину відрізняється довговічністю.

Асортимент товарів, представлений в електронному каталозі, стане оптимальним варіантом для догляду та поливу невеликої ділянки. Якщо його площа досить велика, слід сконструювати систему автоматичного поливу, щоб суттєво скоротити витрати на зрошення.

Особливості вибору поливальних шлангів з інтернет-магазину Avtopoliv

Переважна більшість споживачів насамперед хвилює вартість виробу. Насправді, вона складається з багатьох факторів, таких як:

  1. Якість матеріалу виготовлення.
  2. Метраж упаковки.
  3. На який робочий тиск водяного потоку він розрахований.
  4. Чи є армування і т.д.

Фахівці радять, при виборі шланга, звертати увагу на пропускну здатність, на яку безпосередньо впливає внутрішній діаметр виробу.

Слід пам'ятати, що вага шланга відіграє не останню роль. При наповненні водою його маса значно збільшується. Тому, чим легша вага, тим зручніше впоратися зі шлангом під час поливу.

Якщо ваша водозабірна свердловина має слабкий насос, зверніть увагу на вироби з невеликим внутрішнім діаметром. Вони дадуть змогу здійснити полив на досить далекій відстані.

Повертаючись до матеріалу виготовлення, хочеться відзначити, що виробники віддають перевагу виробам, матеріалу ПВХ, так як його якісні характеристики набагато вищі за гуму або силікон. Можна комбінувати шланги, використовуючи гумовий виріб як основну магістраль, а ПВХ із розпилювачем.

 

You have no rights to post comments