Різновиди та головні особливості сонячних електростанцій: що треба знати

Сонячна енергія-це популярний, вельми доступний і екологічний джерело енергії. Сучасні електростанції сонячної енергії перетворюють природне сонячне світло в електроенергію.

alt

Це відбувається за допомогою панелей. Щоб забезпечити ефективну подачу електроенергії, необхідно правильно визначитися з вибором відповідної системи. Кожен може замовити станції на sonergia.com.ua під особисті потреби. Ринок пропонує різні види станції сонячної енергії, так що слід робити правильний вибір.

Основні різновиди

Сучасні сонячні електростанції бувають наступних видів:

  • фотоелектричні;
  • термічні.

Фотоелектричні різновиди найбільш поширені види сонячних електростанцій. Застосовуються відповідні панелі для перетворення сонячного випромінювання в електричне. Теплові сонячні електростанції дозволяють нагрівати рідину, яка потім перетворюється на пару і використовується для приводу турбін, що виробляють електроенергію. При виборі таких систем, необхідно також звернути увагу на виробника. Відзначимо, що інвертори від Сонергія, яка користується визнанням з боку споживачів, стануть відмінним вибором.

Як правильно вибрати?

При виборі сонячної електростанції необхідно звернути увагу на наступні показники:

  • тип панелей;
  • особисті потреби;
  • розмір системи;
  • місця установки;
  • спосіб монтажу та ін.

Необхідно визначити особисті потреба в енергії і розрахувати кількість сонячних панелей, необхідних для забезпечення цієї потреби.Виберіть місце для установки сонячних панелей, враховуючи доступність сонячного світла, нахил даху або земельної ділянки, а також можливі перешкоди, що заважають сонячному випромінюванню. Виберіть тип сонячних панелей, виходячи з ваших потреб, бюджету та умов установки. Розгляньте розмір системи, виходячи з вашої потреби в енергії та доступних ресурсів. Відзначимо, що завжди можна купити фотомодулі на https://sonergia.com.ua/product-category/fotomoduli/, ну а установку слід довірити досвідченим фахівцям. Установка починається з підготовки місця.

Встановіть сонячні панелі на дах або на земельній ділянці за допомогою спеціальних кріплень. Підключіть сонячні панелі до інвертора, який перетворює зібрану енергію в змінний струм, який можна ефективно використовувати в будь-якому приміщенні або передати в мережу електропостачання.

 

You have no rights to post comments