Особливості будівництва приватних будинків за канадською технологією

Одним з варіантів будівництва індивідуального житла є каркасні будинки. Це легкі і дешеві споруди, які витримують український клімат, можуть протистояти морозам і спеці. Пропонується будівництво приватних будинків під ключ від надійної компанії.

alt

Особливості технології

Канадський варіант каркасних будівель був розроблений в цій північноамериканській країні, і враховує можливості збереження комфортного мікроклімату в умови тривалої, морозної зими.

Основу будинку складають SIP-панелі. Це композитні блоки, де з зовнішніх сторін є листи ОСБ-фанери, всередині до них прикріплений твердий утеплювач. Краї фанери виходять за площину утеплювача, щоб можна було приєднувати СИП-панелі до бруса або з'єднувати їх між собою спеціальними шпильками. В результаті будівлю можна зводити двома способами:

  1. Створюючи каркас з бруса квадратного перетину.
  2. Формуючи стіни і перекриття тільки з СИП-панелей.

В обох варіантах виходить міцне, надійне і тепле будівля, яке використовується для житла людей цілий рік. Єдине обмеження для подібних споруд-вони не можуть бути вище двох поверхів. Виходячи з проекту, пропонується замовити будівництво на https://servus.ua/.

Будівництво

Вибираючи конкретний проект будинку, варто враховувати, що він будується за типом модульної збірки. Це означає, що на майданчик доставляються вже готові і промарковані деталі, які збираються на місці за схемою. Самі деталі і будинок не підлягають переробці, удосконаленню та іншим змінам.

Будівництво відбувається наступним чином:

  1. Вивчається клімат місцевості, тривалість зими, максимально можливі морози.
  2. Далі ведеться гідрогеологічна експертиза місця забудови, щоб з'ясувати рельєф, характеристики грунту, рівень розміщення підземних вод.
  3. Виходячи з отриманих даних вибирається безпосереднє місце спорудження будинку і тип підстави. Для каркасних будинків підійде пальовий, бетонний стрічковий або плитний фундамент. Навантаження від самого будинку будуть невеликими.
  4. Після формування підстави, проводиться гідроізоляція і укладається брус по всьому периметру будинку.
  5. Далі укладається чорнову підлогу.
  6. Збирається каркас, або відразу створюються зовнішні і внутрішні стіни, перегородки. Після будівництва першого поверху формується перекриття і починається зведення другого рівня.
  7. Далі створюється кроквяна система і встановлюється покрівля. Монтуються двері і вікна.

При необхідності проводиться утеплення з зовнішньої сторони. Проводиться фінішна обробка будинку.

 

You have no rights to post comments