Різновиди двигунів для мотоблоків і правила їх вибору

Мотоблоки-це універсальні помічники в сільському господарстві і садівництві. Вони здатні виконувати безліч завдань, тому вважаються універсальними засобами.

alt

Вони призначені для оранки, культивації, посадки, збирання врожаю і навіть снігоприбирання. Найголовнішим елементом мотоблока є двигун, і правильний його вибір гарантує ефективну і тривалу роботу пристрою. Щоб зробити правильний вибір, слід подивитися двигуни для мотоблоків у каталозі. Виробники пропонують великий вибір різноманітних моделей і марок, тому кожен зможе підібрати варіант під особисті вимоги і під особистий бюджет.

Особливості кожного виду

Ринок пропонує Бензинові, дизельні та електричні різновиди двигунів. Щоб купити двигуни та мотори, необхідно ознайомитися з характерними якостями кожного типу. Бензинові моделі мають високу продуктивність. Вони досить легко запускаються, тому активно застосовуються для виконання важких і об'ємних робіт. Дизельні двигуни, в свою чергу, славляться своєю економічністю і довговічністю, витримуючи великі навантаження і маючи високий крутний момент. Вони ідеально підходять для роботи з важкими грунтами. Але запускати дизельні двигуни в холодну погоду може бути складніше, до того ж вони працюють голосніше і створюють більше вібрації.

Електричні двигуни є екологічно чистими, практично безшумними і простими в експлуатації. Вони не виділяють вихлопних газів. Це робить їх ідеальними для використання в житлових зонах. Однак обмежена мобільність через залежність від довжини кабелю або ємності акумулятора і менша потужність в порівнянні з бензиновими і дизельними двигунами роблять їх менш універсальними.

При виборі двигуна для мотоблока одним з найважливіших параметрів є його потужність. Для легких і середніх робіт підійдуть двигуни потужністю 3-7 кінських сил, тоді як для важких і тривалих робіт краще вибрати двигун потужністю від 8 кінських сил і вище. Тип палива також відіграє важливу роль. Бензинові двигуни простіше в експлуатації і обслуговуванні, дизельні – економічніше і довговічніше, електричні – екологічніше і тихіше. Надійність і довговічність двигуна визначають його термін служби і ефективність роботи. Важливо купувати двигуни від таких відомих виробників, як Honda, Briggs & Stratton, Kohler, які славляться своєю якістю і довговічністю.

 

You have no rights to post comments