Яке будівельне обладнання використовується для виконання висотних робіт

Ремонтні та будівельні роботи, що проводяться на висоті, потребують використання спеціального обладнання. Воно повинно бути міцним, стійким та мобільним. В інтернет-магазині “stremyanka.com.ua” представлено широкий асортимент для будівельних та висотних робіт від українського бренду Virastar, а також європейські Krause та Svelt, тому зверніть увагу на це сайт. Розберемося з основними видами обладнання для проведення робіт на висоті.

alt

Які різновиди будівельного обладнання існують?

У продажу можна знайти різні види будівельного обладнання. Варто роздивитися основні моменти більш детально.

Будівельні ліси

Вони можуть бути як стаціонарними, так і мобільними. Ліси підійдуть для проведення робіт у приміщенні та зовні. Будівельні ліси ефективні в умовах рівної поверхні, у конструкції присутні виступи. У продажу можна знайти різні моделі обладнання, щоб впоратися з своїми завданнями.

Вишка-туру

Чудова заміна будівельних лісів. Таке обладнання мобільне, адже воно доповнене колісним шасі. Вишку-туру можна використовувати навіть у тому випадку, коли поверхня не рівна. У конструкції присутні деталі, що виконані з полімеризованої сталі. Але варто пам’ятати про те, що таке обладнання не підходить для масштабних робіт, адже допустима висота не більше 30 метрів.

Люлька (фасадний підйомник)

Заміна класичній підмостці. Це найкращий варіант для проведення робіт, що пов’язані з оздобленням. Обладнання просте та надійне, воно дає можливість працювати з комфортом на складних територіях. Можна звести до мінімуму трати, процес роботи стає ефективним та безпечним. Сучасні моделі люльок доповнюють багаторівневою системою безпеки. Якщо виникне аварійна ситуація, спрацює страховка, що зафіксує підйомник.

Варто уважно вивчити усі характеристики будівельного обладнання для проведення робіт на висоті. Завдяки цьому вам вдасться обрати саме той варіант, що підійде для вирішення різних питань.

Правила вибору будівельного обладнання для робіт на висоті

Щоб не помилитися, варто прийняти до уваги такі фактори:

  • обладнання повинне бути потужним, якщо мова йде про масштабні роботи;
  • зверніть увагу на додаткові аксесуари, що дозволять впоратися з багатьма задачами;
  • обладнання повинно бути надійним та якісним, адже тільки у цьому випадку воно вас не підведе;
  • зверніть увагу на виробника моделі техніки, адже він повинен бути відомим та популярним.

Зверніться за допомогою до консультантів магазину, що підкажуть, на яке обладнання звернути увагу!

 

You have no rights to post comments