Корисні поради щодо використання сервісу Proizd для придбання квитків

Сьогодні залізничні квитки можна придбати онлайн. Це надійно, головне вибрати хороший сервіс. Якщо просто гуглити «квитки на потяг», є можливість нарватися на шахраїв. Але сервіс Proizd офіційно співпрацює з Укрзалізницею, тому продає квитки легально. І купити їх дуже просто.

alt

Купівля квитків

На сайті Proizd у верхівці є зелена плашка з віконцями. Там потрібно вказати станцію відправлення, станцію прибуття та дату. Іноді доведеться обрати вокзал. Чи не в курсі, з якого вокзалу вирушає потрібний поїзд? Спочатку вкажіть пункт призначення. Коли вводите пункт відправлення, сервіс підкаже потрібний варіант.

Вас автоматично перенаправить до розкладу. Ви побачите не тільки час, а й тип вагона, і кількість місць, що залишилися, і навіть приблизну вартість квитка. Дуже зручно та одразу дозволяє зрозуміти, яка поїздка обійдеться дешевше.

Вибирайте поїзд та тип вагона. Вам продемонструють інтерактивну схему. На ній потрібно вибрати місце (до чотирьох на одну броню). Зайняті підсвічуються.

Далі доведеться вказати прізвище та ім'я пасажира. Також знадобиться номер телефону та адреса електронної пошти. Тут можна набрати додаткових послуг, які впливають на вартість.

Поїздку треба сплатити. Це робиться за допомогою банківської картки, Google Pay або Apple Pay. Після підтвердження оплати на телефон чи пошту прийде білет в електронному вигляді.

Переваги Proizd

Сервіс суттєво економить час. Забронювати квиток - справа хвилинна. У вокзальній касі можна і 20 хвилин простояти, адже туди ще треба приїхати. Обстановку також не порівняти. Сидіти в затишній квартирі чи стояти під дощем у черзі? Вибір очевидний.

Proizd - функціональний сервіс. Він дозволяє не лише купити квитки. Якщо подорож зірвалася, ви можете повернути проїзний документ, отримавши гроші. На сайті є безліч довідкової інформації, корисної кожному мандрівнику. А ще Proizd можна використати замість розкладу.

Сайт дозволяє купити квитки не лише на поїзд, а й на автобус. Ви побачите актуальні рейси по всій території України. Спланувати тривалу подорож з Proizd ще простіше.

При сервісі працює техпідтримка. Виникли складнощі, купити квиток не виходить? Бажаєте уточнити щодо пільгових проїзних? Телефонуйте по гарячому телефону. Чуйні менеджери обов'язково вирішать вашу ситуацію.

Інтернет надає сучасній людині безліч можливостей, і не користуватися ними просто безглуздо. Купувати квитки на Proizd зручно, легко та приємно. Старі квиткові каси йдуть у минуле.

 

You have no rights to post comments