Продукція компанії Relax Tub: принципи роботи та особливості

Компанія Relax Tub – це найбільший український виробник спа-купелів. З моменту заснування Relax Tub минуло понад 12 років.

alt

За цей час компанія заслужила на довіру покупців і стала відомою як виробник чанів на дровах, джакузі та іншого високоякісного обладнання. Якщо потрібно купити чан на дровах чудової якості за вигідною ціною, слід звернутися до компанії Relax Tub.

Принципи роботи

У перелік послуг компанії входять професійні послуги зі встановлення та подальшого обслуговування купелів. Робота компанії Relax Tub, відомої як виробник джакузі, чанів і купелів, ведеться за такими принципами:

  1. Технології, що застосовуються при виробництві купелів, що постійно удосконалюються. Експерти компанії розроблятимуть нові моделі обладнання для спа.
  2. Відбір матеріалів відбувається дуже ретельно з багатоступінчастим контролем якості. Таким чином, вдається гарантувати відповідність готової продукції Relax Tub найвищим стандартам.
  3. Здійснюються послуги з професійного монтажу. Правильна установка купелі сприяє продовженню періоду її експлуатації.
  4. Професійне обслуговування купелів забезпечує їх безперебійну роботу та довговічність.

Особливості виробництва

Купелі, які виготовляються в компанії Relax Tub, за надійністю та довговічністю анітрохи не гірші за аналогічні вироби з металу. При виготовленні купелів використовується унікальний сучасний матеріал - багатошарове скловолокно. Поверхня чаші покривається гелькоутом, що забезпечує її видатні характеристики.

На поверхні чаші повністю відсутні шви. Таким чином, зводиться до нуля ймовірність травмування в процесі купівлі. На стінках чаші не накопичуються частинки бруду, а догляд за нею гранично простий.

Виключити ймовірність протікання дозволяє обов'язкова перевірка кожної чаші на цілісність.

З зовнішнього боку всі купелі обробляються високоякісною деревиною. Спеціальна термічна обробка та покриття гідрофобними препаратами забезпечує надійний захист деревини від негативного впливу зовнішнього середовища.

Печі в основі купелі, що виготовляються з високоміцного металевого сплаву. Вода нагрівається швидко та рівномірно за півтори години. Всі печі обов'язково проходять перевірку на герметичність.

Можлива експлуатація спа-купелей від Relax Tub як усередині приміщень, так і зовні.

 

You have no rights to post comments