На яких вимогах має базуватися вибір каміна для дому: корисні поради

Затишна атмосфера вдома без зайвих меблів та додатків до інтер’єру. Спосіб розслабитися, отримати міцний сон та не мерзнути. Все це про камін. Саме цей прилад не лише стильно впишеться в картину вашого дизайну. А й подарує інші переваги, про які ми розкажемо в цьому матеріалі.

alt

Каміни Хмельницький - це сучасне рішення для оформлення вашого житла. Різновиди камінів на ринку здатні заохотити кожного створити комфорт у своєму домі. Тож, якщо ви досі не замислювалися про купівлю - саме час це зробити.

Що пропонують магазини щодо купівлі каміна?

 1. Камінні топки (Tarnava, Lechma, Piazzetta, Nordpeis, Dovre, Kratki, Jotoul, Uniflam, Invicta, Laudel, Nordflam, Kaw-me).
 2. Електрокаміни dimplex.
 3. Мармур.
 4. Камінокомплекти.
 5. Твердопаливні котли довготривалого горіння.
 6. Біокаміни.
 7. Двері для каміна.
 8. Димохідні системи.
 9. Ізоляційні матеріали.
 10. Труби, кола, радіатори та інша супутні матеріали.
 11. Системи вентиляцій каміна.
 12. Системи ізоляції каміна.

Які є переваги каміна вдома?

Придбавши камін, власник отримує ряд переваг. А саме:

Спокій та затишок

Фахівці вже давно дослідили, що люди, які мають вдома камін є більш спокійними. Зокрема, вони мають міцний сон. Все через колір вогню. Людський мозок сприймає його, як сигнал для відпочинку. Світло вогню має гарний ефект заспокоєння. Тож власники такого приладу можуть з легкістю забути про заспокійливе.

Все вище перераховане тягне за собою затишок, який створює камін. Отож, це, безумовно, є одними з причин для його купівлі.

Тепло

У кімнаті, де встановлений камін, точно буде тепліше, аніж будь-де. Тож холодні пори року можуть бути не страшними для тих, хто мерзне чи часто хворіє. Оскільки цей прилад пришвидшує процес лікування будь-яких застуд. До того ж тепло, яке створює вогонь, зменшує ревматичні болі.

Стильний інтер’єр

Сучасні дизайнери в багатьох своїх проєктах використовують саме камін. Адже ця річ не лише є практичною, а й стильно виглядає з-поміж інших деталей інтер’єру. А сучасні варіації камінів дозволяють оформити кімнату в будь-якому стилі, відповідно до ваших вподобань. Отож, додати сучасного й стильного домашнього затишку можна саме за допомогою каміна.

Менша вологість повітря

Як тільки вдома з’являється камін, господарі стають відчувати зниження вологості повітря. Доведено, що прилад дійсно здатен зменшити показник на декілька десятків відсотків. В результаті - власників ніколи не потурбує цвіль, яка має негативний вплив на здоров’я.

Привід щовечірніх посиденьок із сім’єю

Ну і наостанок: камін - це завжди гарний привід зібратися біля нього з сім’єю. Лиш уявіть: зимовий вечір. За вікном мете сніг. У вітальні вбрана ялинка. На телевізорі - улюблене новорічне кіно. А навколо каміну зібралася вся сім’я. Холодними порами року такі вечірні посиденьки можна перетворити на традицію. І таким чином - стати ближче одне до одного.

 

You have no rights to post comments