Чим варто керуватися у процесі вибору робочого одягу: корисні поради

Спецодяг являє собою ту частину виробничого процесу, без якої неможливо обійтися. Вироби захищають фахівців від травм, а також різних шкідливих факторів. Ви можете замовити одяг на www.togtrade.com/specodjag-ua/robochij-odjag-ua для роботи в різноманітних сферах діяльності. На що звернути увагу, вибираючи такі речі?

alt

Критерії вибору робочого одягу

Щоб підібрати те, що вам підходить, не допустивши помилок, беріть до уваги деякі критерії. Серед найбільш важливих моментів:

  1. Тип робіт. Спецодяг повинен відповідати конкретному характеру робіт. Будівельникам знадобляться вироби, що захищають від механічних впливів і падінь важких предметів. Електрикам ж потрібна робочий одяг, який запобіжить удар струмом.
  2. Матеріал. Він повинен бути якісним і максимально міцним. Завдяки цьому речі витримають інтенсивну експлуатацію, захистять фахівця від травм і негативних факторів навколишнього середовища. Зверніть увагу на бавовняні, нейлонові речі та одяг з поліестеру, адже такі тканини зарекомендували себе з кращого боку.
  3. Посадка і розмір. Важливо, щоб спецодяг добре на вас сидів. Переконайтеся в тому, що рухи не обмежені, відсутній дискомфорт. Зазвичай розміри речей вказані відповідно до світових стандартів, так що складнощів у вас виникнути не повинно.
  4. Дизайн і відтінок. Ці критерії відображаються на вашій видимості на місці роботи. Наприклад, уніформа, оснащена відбивають смугами, зробить роботу в темний час доби безпечною.

Крім цього, зверніть увагу на функціональність виробів. У них можуть бути присутніми замки-блискавки, кишені для перенесення інструментів, а також інші деталі, позитивно впливають на комфорт вашої роботи.

З яких матеріалів може виготовлятися спецодяг?

Насправді, варіантів досить багато. Серед основних матеріалів можна виділити:

  1. Бавовняна тканина. Це поширений варіант для пошиття робочого одягу. Бавовна гігроскопічна, комфортна в носінні і повітропроникна. Однак варто пам'ятати про те, що він не переносить контакту з вогнем.
  2. Синтетика. Сюди можна віднести нейлон і поліестер. Матеріали мають високий рівень міцності, витримують відкрите полум'я. Також вони не будуть деформуватися від контакту з різною хімією.
  3. Сумішеві матеріали. У них поєднуються привілеї синтетики і бавовняних тканин. Міцність речей висока, вони добре пропускають повітря, носити такий одяг комфортно.

Відповідально поставтеся до вибору робочого одягу, щоб виконання завдань було безпечним і простим. Просіть допомоги у консультантів магазину, якщо не можете знайти підходящий варіант самостійно!

 

You have no rights to post comments