До якої компанії звернутися, якщо ви хочете замовити буріння свердловини

Життя за містом має безліч переваг. Повітря чистіше, навколо тихіше, та й екологія набагато краща. Але є одна проблема – централізоване водопостачання є далеко не скрізь. А без води, як відомо, нікуди – і не помиєшся, і їсти не приготуєш.

alt

Але навіть якщо така можливість є, то пити те, що тече з кранів, не рекомендується. Тому з кожним роком буріння свердловин (Сміла) замовляють навіть для об'єктів, підключених до загальних водопровідних магістралей.

Бурити свердловини (бурение скважин Смела) на воду можна двома способами:

  1. На пісок. Глибина – 5-40 метрів. Такий варіант коштує дещо дешевше і підходить для дачі, що не передбачає проживання цілий рік.
  2. На вапняк. Глибина – 50-100 м. Вартість трохи вища, але окупається довговічністю та чистотою води. Підходить для заміських будинків та котеджів.

Ми цінуємо своїх клієнтів, тому здебільшого рекомендуємо замовляти буріння артезіанської свердловини на вапняк. Адже вона забезпечує:

  1. Більший обсяг віддачі (3 м3 на годину або 3000 літрів).
  2. Великий (до 50 років) термін служби.
  3. Максимальну чистоту води (завдяки відсутності домішок із верхніх шарів ґрунту).

Можливість буріння у будь-якому місці, незалежно від складності ґрунту, наявності «пливунів» або особливостей ґрунту. І навіть якщо сусіди забурилися на цю ж глибину, водоносний обрій під шаром вапняку набагато більший — водопостачання вистачить усім, причому на кілька років безпроблемного комфортного використання.

Переваги використання свердловини на ділянці очевидні. Свердловина – це не просто добре, а чудово. Адже вода на глибині набагато «здоровіша» тієї, що подається на 9 поверх трубами, змонтованими дуже давно і обслуговується з незрозумілою періодичністю. До того ж, підключивши до неї трубопровід та насосне обладнання, ви робите свій об'єкт незалежним від будь-якого централізованого водопостачання, з їх регулярними перебоями та профілактичними роботами. Та ще й заощаджуйте пристойні суми, оплачуючи за первинне надання послуг та подальшу профілактику раз на кілька років – плюси очевидні!

В разі необхідності отримання додаткової інформації звертайтесь до наших менеджерів по телефону 0938000880 або 0965555151. Наша команда дасть відповіді на любі питання. Також можна скористатись формою зворотного зв’язку на сайті через розділ «Контакти».

Звертайтесь до нас вже сьогодні! Наші консультанти нададуть всю необхідну інформацію!

 

You have no rights to post comments