Головні переваги фізичної охорони будинку: що потрібно знати

Незважаючи на активне застосування сучасних технологій для захисту об'єктів від незаконного проникнення, послуги фізичної охорони, як і раніше, залишаються актуальними. Досвідчені охоронці здатні забезпечити високий рівень безпеки на території приватного домоволодіння. Якщо потрібна охорона приватного будинку або охорона готелю Київ, варто звернутися до спеціалізованої компанії, яка надає подібні послуги.

alt

Організація охорони

Особливу увагу потрібно приділити охороні заміського будинку. Відстань від галасливих міських вулиць не тільки дарує спокій і усамітнення, а й створює певний ризик. Фізична охорона будинку має на увазі забезпечення захисту всього комплексного об'єкту. У це поняття входять як сам котедж, а й двір з усіма спорудами, і навіть зовнішній периметр домоволодіння.

До основних завдань охоронного підприємства, з яким укладається договір на надання охоронних послуг, відносять:

  1. Організацію контролю безпеки біля об'єкта. У деяких випадках організується контрольно-пропускний режим.
  2. Забезпечення безпеки всіх мешканців будинку, а також гостей, що знаходяться на території.
  3. Недопущення незаконного проникнення третіх осіб на територію, що охороняється.
  4. Контроль за збереженням майна, що знаходиться на території.
  5. Цілодобовий відеомоніторинг та патрулювання.
  6. Спостереження за технічним станом охоронного обладнання, розташованого на довіреній території.
  7. Контролює дотримання пожежної безпеки на території.

Фахівці охоронної компанії при наданні послуг охорони приватного будинку на початковому етапі створюють проект організації безпеки на об'єкті, прораховуючи всі ризики.

Особливості

Щоб грамотно організувати охоронні заходи на об'єкті, необхідно брати до уваги його площу, складність рельєфу, кількість насаджень та споруд. Якщо на території знаходиться обслуговуючий персонал, це обов'язково враховується під час складання плану охоронних заходів.

Форма, яку носять співробітники служби охорони, узгоджується із замовником. Це може бути стандартна форма, прийнята в конкретній організації або строгий чорний костюм. Охоронець обов'язково має носити бейдж. Якщо працівник озброєний, потрібна наявність спеціальних пристроїв для безпечного носіння зброї.

Контакти охоронця з власником будинку та членами його сім'ї зводяться до мінімуму.

 

You have no rights to post comments