Якими бувають мотокоси від Husqvarna: перелік найпопулярніших моделей

Одним з важливих інструментів, який потрібен будь-якому дачникові, власнику свого будинку з ділянкою, є мотокоса. Вона допоможе видалити бур'яни, прибрати дрібну поросль чагарників, даний пристрій впорається там, де не зможе газонокосарка. Для цього пропонується замовити інструмент на dh-kiev.com, вибравши з великого асортименту.

alt

Перевага

Компанія Husqvarna випускає побутовий і професійний інструмент, здатний працювати тривалий час в інтенсивному режимі експлуатації. Дане обладнання розраховане на багаторічну службу, і з успіхом виправдовує всі очікування власників.

Інструменти мають високу питому потужність, справляються з косінням будь-яких видів трав, включаючи рослини з товстим м'ясистим стеблом. Є варіанти, де замість волосіні на обертовий вузол надівається металевий ніж, здатний зрізати тонкі пагони чагарників і дерев, видалити борщівник і іншу рослинність подібного типу.

Пристрої випускаються ергономічними, ними зручно користуватися, вони не втомлюють людей завдяки продуманому балансу і системам кріплення на тілі, коли не потрібно тримати всю тяжкість руками. Незважаючи на потужність пристроїв, вони важать трохи завдяки використанню легких металів і високоміцних пластиків.

Вид

Існує три основних види мотокос Хускварна:

  1. Бензинові є найбільш потужними, найчастіше мають два варіанти косіння-за допомогою волосіні і обертового металевого ножа. Це найбільш автономні варіанти, призначені для тривалих і складних робіт, добре справляються з найрізноманітнішою рослинністю. Вони мають оптимальні показники по потужності, можливостям і вартості.
  2. Електричні мотокоси, що працюють від мережі. Вони також можуть мати значну потужність, але призначені для роботи тільки на присадибній ділянці, адже потрібно забезпечити подачу електрики по кабелю від централізованої мережі.
  3. Акумуляторні мають високу автономність, працюють тихіше бензинових, не створюють шкідливих вихлопів. Однак їх питома потужність нижче, ніж у бензинових, це одні з найбільш дорогих варіантів. Зазвичай вони мають волосінь або можуть оснащуватися пластиковими ножами для косіння трави.

Для важких і тривалих робіт рекомендується вибирати бензинові види мотокіс, як найпотужніші, з високим ступенем автономності. Для дач і приватних будинків підійдуть електричні, особливо якщо потрібно зниження шуму і чисте повітря.

 

You have no rights to post comments