Як здійснюється установка воріт в гаражі: правила і порядок дій

Під час самостійного монтажу воріт в гаражі, варто відповідально підходити до процесу вимірів габаритів будівлі. Найголовніше - ознайомитися з правилами безпеки і системою монтажу складних дверних механізмів.

alt

Купуючи гаражні ворота, потрібно звернути увагу на всі різновиди матеріалів виготовлення і дизайнів. Існує два основні варіанти моделей: механічні і прості. Принципи установки у них різні, тому варто уважно вивчити особливості кожного виду.

Підготовка до монтажу

Для якісної роботи, потрібно провести ряд додаткових дій:

 1. Перед початком робочого процесу, варто уважно оглянути приміщення на наявність зайвого сміття або деталей. Після повноцінної прибирання, приступити до перевірки дверного отвору. Якщо конструкція хитка - додатково зміцнити каркасом із сплавів міцних металів.
 2. Стіна гаража не повинна мати тріщин і явних пошкоджень, в іншому випадку, установка воріт може розламати частина будівлі.
 3. Якщо штукатурка нерівна, можуть виникнути проблеми герметизації. Фахівці радять вирівняти поверхню, до початку робіт.
 4. На території гаража, не повинно бути зайвих агрегатів. Машину, на час установки, варто перегнати в більш відповідне місце.

Потрібні інструменти

Кріпильні деталі (входять в набір з воротами, або купуються окремо, в спеціалізованому магазині).

 1. Рівень.
 2. Перфоратор.
 3. Дриль.
 4. Рулетка.
 5. Шурупи.
 6. Викрутка.
 7. Молоток.

Важливе правило: якщо в наборі не виявилося шурупів, варто купувати тільки ті, які мають антикорозійне покриття. Це забезпечить довговічність і нержавіючі властивості воріт.

Процес установки

Першим встановлюється каркас майбутнього механізму, перед монтажем, звернути увагу на правильність розрахункових креслень. Після, здійснюють збірку полотна. Механічні конструкції кріплять на каркас.

На фінальній стадії - перевіряють роботу приводу. Цей варіант актуальний, якщо придбані ворота механічні. В процесі роботи, допоможе детальна інструкція, яка входить в набір кожної моделі.

Новачкам складно розібратися в етапах будови гаражних воріт, але приділивши трохи часу теорії, все обов'язково вийде. Для більшої впевненості, можна найняти професіонала, який допоможе все зробити швидко і грамотно. Не витрачаючи зайвий час, на освоєння складних процесів.

 

You have no rights to post comments