Особливості методів термічної та хімічної обробки від компанії “Карбаз”

Компанія "Карбаз" спеціалізується на наданні послуг поверхневого зміцнення компонентів різних машин та інструментів.

alt

Свої послуги Компанія надає з використанням способів хімічної та термічної обробки. Ці технології допомагають захистити обладнання від негативного впливу навколишнього середовища.

Основна мета компанії-впровадження передових методів поверхневого зміцнення на машинобудівних підприємствах України. Термічна обробка є однією з основних напрямків діяльності компанії. Завдяки застосуванню сучасних, перевірених методів, можна забезпечити високу якість і надійність вироблених деталей.

Переваги"Карбаз"

Компанія приділяє особливу увагу якості відповідної термічної обробки. У роботі використовується ліцензоване обладнання, завдяки чому забезпечується вимірювання жорсткості виробів і глибини зміцнених шарів. Завдяки цьому гарантується високі стандарти виконання робіт. Обладнання компанії працює цілодобово. Завдяки цьому можна максимально оперативно обробляти замовлення без тривалих очікувань. Клієнтам не потрібно чекати тижнями, поки сформується повне замовлення для завантаження печі. Завжди можна дізнатися більше про послуги на https://karbaz.com.ua/uk/nashi-poslugi/ в режимі онлайн.

Слід зауважити, що в компанії працюють фахівці, які прекрасно розбираються у всіх тонкощах термічної та хіміко-термічної обробки. Вони, при необхідності, проводять консультації по вибору матеріалів і правильному маршруту виготовлення деталей. Тут до кожного клієнта пред'являють індивідуальний підхід, і кожне замовлення розробляється з урахуванням всіх вимог і бажань замовників.

Компанія володіє технологіями для зміцнення всіх відомих марок сталей і чавунів, що дозволяє працювати з широким спектром матеріалів і забезпечувати їх високу міцність і довговічність.

Фахівці "Карбаз" допомагають підібрати більш дешеві матеріали, такі як менш леговані сталі або заміну нержавіючої сталі. Незважаючи на це, забезпечується висока працездатність, яка характерна для більш дорогих матеріалів.

Компанія обробляє компоненти, вага яких варіюється від декількох грамів до двох тонн і в будь-якій кількості. Ось чому співробітниками "Карбаз" є підприємства всіх форм власності і приватні особи, незалежно від обсягу і складності замовлення.

 

You have no rights to post comments