Особливості використання пелетів з соняшника: що треба знати

Звичним видам палива довелося потіснитися: позиції на ринку впевнено завойовують пелети. Це інноваційне паливо сьогодні роблять багато вітчизняних виробників. Особливими властивостями володіє пелета з соняшника-цінне біопаливо, яке застосовується в самих різних областях.

alt

Поняття

Пелети-паливні гранули-роблять з різної сировини. Воно пресується в невеликі циліндри, попередньо висушуючись або, навпаки, зволожуючи. Найбільшу популярність отримали пелети з дерева. Соняшник в якості сировини-цікава і приваблива альтернатива.

Це побічний продукт виробництва соняшникової олії та насіння — спресована соняшникова лушпиння. Це забезпечує характерний чорний колір. Інші компоненти в складі відсутні.

Перевага

Соняшникові пелети-екологічно чисте паливо рослинного походження. Воно безпечно для людей, тварин і навколишнього середовища. Не призводить до викидів шкідливих речовин, не виснажує природні ресурси. Відмінна альтернатива звичному паливу.

Ефективність пелет вище, ніж у дров і торфу. Вугіллю вони, звичайно, поступаються, але і це дуже хороший показник. Як джерело енергії вони куди краще класичного твердого палива. При цьому транспортування і зберігання простіше: гранули легкі, легко приймають форму мішка, а при якісній упаковці захищені від вологи і довго не втрачають властивостей.

Пелети з соняшнику-не самостійний, а побічний продукт. Це робить їх дуже вигідним придбанням: ціни низькі. Особливо вигідно закуповувати паливні гранули великими обсягами.

Застосування

Кому потрібно замовити пелети на https://k2company.com.ua/? Підприємствам усіх розмірів. Пелети використовуються для отримання теплової енергії, обігріву приміщень, і соняшникові гранули ідеальні для промислового використання — ефективні і дешеві. Опалюють цехи будь-яких розмірів. Для побутового опалення підходять гірше: відсоток зольності відносно високий, до 4%. З вугіллям знову ж таки не порівняти, але найближча альтернатива, деревні пелети, має зольність до 1%. Високий ступінь освіти золи змушує частіше обслуговувати обладнання, що в умовах приватного господарства невигідно.

Зате пелети з соняшнику можна використовувати в мангалах, барбекю, коптильнях. При згорянні вони видають характерний аромат, що передається їжі. Багатьом цей запах подобається. Звичайно, пелети — це паливо, але разом з тим-чиста лушпиння соняшнику. Її можна використовувати як корм для сільськогосподарських тварин і добриво для рослин.

 

You have no rights to post comments