Що являє собою лита штучна ялинка: її головні переваги

Великий вибір штучних дерев для святкування Нового року виправдає очікування самих примхливих людей. Ви зможете обрати саме той варіант, який відповідає власним потребам. Варто купити литу ялинку, що має гарні характеристики. Роздивимося особливості таких виробів більш детально.

alt

Тонкощі виробництва литих ялинок

Процес виготовлення литої ялинки повністю автоматичний. Пластик високого рівня якості заливають у спеціальні форми, тому дерево виходить реалістичним. Ялинки рівні, симетричні та презентабельні.

Коли усі частини конструкції готові, до роботи приступають спеціально навчені спеціалісти. Вони приєднують гілки за допомогою шовкових ниток до стовбура з металу. Шовкові нитки дуже гарно блищать, переливаються, місце кріплення до каркасу буде непомітним. Стовбур обертають плівкою ПВХ, тому він виходить дуже реалістичним.

Краще купувати литі ялинки у спеціальних магазинах. Продукція повинна мати відповідний сертифікат. Тільки у такому випадку ви можете переконатися у екологічній чистоті матеріалів, їх міцності, надійності. Така інвестиція дозволить заощадити на щорічній купівлі справжньої ялинки.

Переваги придбання литої ялинки

Сильних сторін у таких дерев дійсно багато. Роздивимося їх більш детально:

  • на практиці використовуються якісні та надійні матеріали;
  • доторкатися до ялинки дійсно приємно;
  • голки не коляться, вони не проткнуть шкіру, травми виключені;
  • за своїм виглядом литі ялинки дуже схожі на справжні дерева;
  • доглядати за виробами легко, можна чистити їх сухим або вологим методом;
  • литі ялинки безпечні для тварин, а також для здоров’я людей;
  • матеріали не підтримують процеси горіння, пожежі виключені;
  • у середньому виріб буде слугувати до п’ятнадцяти років підряд.

Обираючи литу ялинку, варто приділити увагу розміру виробу. Маленьке дерево не потребує багато іграшок, воно підходить для компактної квартири. Високі моделі виглядають більш презентабельно, ви зможете розмістити на гілках гарні дизайнерські іграшки. Варто оцінити, чи підходить ялинка під конкретний стиль інтер’єру, щоб святковий вечір став комфортним та затишним.

Обов’язково придбайте литу ялинку, адже вона дозволить заощадити багато грошей. Ви легко розберете її та приберете у будь-яке місце на зберігання. Шкодувати про своє рішення вам точно не доведеться, тому що виріб стане фішкою свята, подарує багато приємних емоцій дітям та дорослим!

 

You have no rights to post comments