Що треба знати про посадку та вирощування кукурудзи

Власники городів та садів часто займаються вирощуванням різноманітних культур. Це дає можливість мати власні овочі та фрукти. Також люди нерідко продають врожай, отримуючи додатковий прибуток. Якісна кукурудза від LNZweb заслуговує вашої уваги. Розберемося, як правильно вирощувати її на городі.

alt

Розпушування, прополка від бур’янів

Початкова стадія розвитку кукурудзи потребує постійного розпушування ґрунту. Також треба постійно видаляти бур’яни.

Коли культура підросте хоча б до 50-ти сантиметрів у висоту, потрібно її підгорнути. Завдяки цьому кукурудза не буде страждати від вітру та сильних дощів. Окрім цього, не будуть з’являтися додаткові корені.

Користуйтеся перевіреними засобами, що ефективно видаляють бур’яни. Важливо діяти обережно, щоб не нашкодити сусіднім рослинам.

Пасинкування

Якщо ви зацікавлені в отриманні раннього врожаю, спробуйте видаляти пагони з боків у основи головного стебла.

Полив

Кукурудза вважається культурою, що витримує засуху. Але деякі періоди її розвитку потребують достатньої кількості вологи. Це такі моменти вегетації:

  • помірний полив важливий при появі сходів;
  • сильний полив потребується, коли в кукурудзи почнуть формуватися початки;
  • через два тижні після цвітіння треба збільшити кількість вологи;
  • подальші етапи розвитку культури потребують мінімального поливу.

Якщо приділяти достатньо уваги цьому питанню, можна отримати багатий врожай. Початки будуть солодкими, великими, без деформацій.

Підкормка

Щоб культура повноцінно та якісно формувалася, їй потрібен комплекс важливих мікроелементів та мікроелементів. Це азот, калій та фосфор.

Перший внесок добрив треба проводити, коли з’явиться від двох повноцінних листочків. Рослина потребує багато азоту. Для цього можна використовувати курчин послід або розчин коров’яка. Також підійде сечовина чи аміачна селітра.

Коли настане фаза цвітіння рослин, необхідно дати їм достатню кількість фосфору та калію. За два тижні до цього моменту кукурудзу підкормлюють суперфосфатом або кістковим борошном.

Окрім цього, важливо захищати культуру від різноманітних шкідників. У спеціалізованих магазинах можна знайти багато засобів, що призначені для використання на городах. Необхідно уважно читати їх склад, щоб не здійснити помилку. Купуйте засоби від відомих компаній, що зарекомендували себе з кращої сторони на відповідному ринку.

 

You have no rights to post comments