Що треба знати про життя у Івано-Франківську: переваги місцевої нерухомості

У Прикарпатській області розташовується одне з найзатишніших і найкрасивіших міст України – Івано-Франківськ. Місто славиться неймовірно чистим повітрям і м'якими кліматичними умовами.

alt

Саме тому ринок нерухомості в Івано-Франківську особливо різноманітний. Отже, можна купити квартиру в Івано-Франківську, яка буде повністю відповідати всім вимогам покупця і буде повністю задовольняти його потреби.

Переваги

Щорічно Івано-Франківськ відвідує кілька сотень туристів, які прагнуть пройти реабілітаційний курс за допомогою лікувальних грязей, а також зануритися в мінеральних джерелах. Івано-Франківськ – місто з багатим рослинним світом, з великою кількістю заповідних зон. Саме тому перебування в місті позитивно позначається на здоров'ї, що привертає увагу туристів, а місцевих жителів спонукає до купівлі квартири в новобудови в Івано-Франківську.

Придбання квартири в місті можна охарактеризувати і іншими перевагами:

  1. Нерухомість Івано-Франківська відрізняється максимально приємним цінником по всій Україні.
  2. Активна забудова міста новими будинками.
  3. Можливість придбати квартиру в елітному житлові комплекси в Івано-Франківську.
  4. Квартири реалізуються з євроремонтом, стильним і якісним дизайном.
  5. Можливість купити квартиру в одному з наймальовничіших місць України.
  6. Можливість придбати квартиру для її подальшої здачі в оренду.

Щоб придбати якісну і перевірену нерухомість, необхідно розглянути варіанти квартир від одного з найнадійніших і великих забудовників України - blago developer.

Правила покупки

Проте, перш ніж купувати квартиру, її необхідно перевірити. Для цього слід упевнитися, що об'єкт угоди перебуває у власності тільки в однієї людини. Також важливо переконатися, що квартира не володіє ніякими обтяженнями у вигляді кредиту, іпотеки або заборгованості по комунальних послугах.

Не менш важливий показник – перевірка косметичного ремонту. Важливо розуміти, що нерідко забудовники здійснюють дизайнерську обробку з метою приховати будь-які дефекти будови, наприклад, тріщини, або гнізда комах.

При покупці нерухомості в панельному будинку, важливо заздалегідь уточнити всі проблеми з ізоляцією. Це стосується не тільки шумових показників, але і теплоізоляційних. Проте, не потрібно відразу відмовлятися від такої квартири. Досить виконати утеплення приміщення, а також можна організувати його повну шумоізоляцію.

 

You have no rights to post comments