Технологія монтажу сітки для огорожі: з яких етапів складається процес

Для виготовлення легких огорож навколо дачних і присадибних ділянок часто використовують металеву сітку. Даний матеріал доступний за вартістю та простий у монтажі, що є його найважливішими перевагами. Можна купити сітку для огорожі у Вінниці за вигідною ціною, щоб встановити огорожу своїми руками.

alt

У сітчастого паркан дуже багато переваг:

  1. Через сітку вільно циркулюють повітряні потоки, проходить сонячне світло. Це дуже важливо для нормального розвитку рослин, посаджених поблизу огорожі.
  2. Вартість сітчастого паркану в кілька разів нижча порівняно з суцільними загородженнями. Встановлення такого паркану не вимагатиме великих фінансових вкладень.
  3. Сітка важить порівняно небагато, а значить, її транспортування не буде складним. Встановити паркан із сітки можна самотужки, оскільки технологія монтажу гранично проста.
  4. Забір із металевої сітки має достатній запас міцності, щоб по ньому можна було пустити кучеряві рослини.
  5. Сітка витримує сильний вітер, не деформуючись. Вона не схильна до ефекту парусності.
  6. Сітчастий паркан не перешкоджає огляду, дозволяє бачити те, що відбувається за межами ділянки.
  7. Забір з оцинкованої сітки не схильний до впливу корозії, не вимагає фарбування.
  8. Сітчаста огорожа позбавлена будь-яких небезпечних елементів. На ньому відсутні виступи, гострі кути, тому такі паркани підходять для огорожі місць, де гуляють діти та свійські тварини.

Монтаж

Паркани із сітки бувають двох видів:

  1. Секційні огорожі збираються із готових панелей. Елементи з'єднуються один з одним за допомогою фурнітури кріплення як конструктор. Такі огородження виглядають дуже привабливо. Їх часто ставлять біля різних установ, у скверах і т.д.
  2. Натяжний паркан побудувати складніше. Його виготовляють із рулонної сітки стрічковим методом. Як опори можуть використовуватися бетонні або металеві стовпи.

Роботам із встановлення паркану передує розмітка території. Поверхня у місці проведення монтажу має бути абсолютно рівною. На місці розташування кутів майбутнього огородження слід встановити кілочки. Далі натягується шпагат, що кріпиться до кілочків і позначає лінію встановлення огорожі. Крім того, потрібно встановити кілочки в місцях монтажу майбутніх опор, попередньо чітко вимірявши відстань.

Далі відбувається встановлення та бетонування опор. Після остаточного застигання бетону сітка з'єднується з опорними стовпами за допомогою спеціальних хомутів. Верхня частина стовпів закривається заглушками, щоб уникнути попадання вологи.

 

You have no rights to post comments