Чому варто обрати саме Tia Sport, якщо вам потрібні спортивні мати

Рівень сучасного комфорту і не снився королям давнини. Водопровід, опалення, електрика, холодильник, зручні меблі — звична побутова розкіш. Втім, навіть серед сучасних меблів виділяються особливо зручні моделі. Їх виробляє Tia Sport.

alt

Асортимент

Безкаркасні меблі. Не тільки знамениті крісла: пуфи, лежаки, подушки, дивани, м'які модулі від виробника. Кутів у таких меблів немає, вдаритися і поранитися неможливо. Всі вироби безпечні, легкі і дивно зручні.

  1. Спортивні мати. Підлогові мати різного призначення, страхувальне обладнання, м'які стінові панелі зроблять заняття спортом безпечними і приємними.
  2. Сухі басейни. І наповнювач в асортименті!
  3. Ігрові комплекси, лабіринти, модулі. М'які вироби захоплюючі, надійні, не здатні травмувати.
  4. Обладнання для сенсорних кімнат. Сенсорна кімната для дітей — абсолютно нова ідея, що сприяє всебічному розвитку. Вона навіть коригує ментальні особливості! Сенсорна кімната для дорослих-позбавлення від стресу, напруги, інформаційного шуму. 100% релакс!
  5. Інклюзивне обладнання. Безпечні Розвиваючі комплекси для особливих дітей.

Tia Sport не просто продає багато товарів. Компанія пропонує і послуги: облаштування під ключ сенсорної або ігрової кімнати, інклюзивної зони, корекційного Кабінету. Зрозуміло, в процесі активно застосовується продукція фірми.

Перевага

Багато інтернет-магазини лише перепродують товари. Tia Sport всі позиції виробляє. Завжди краще замовляти вироби від виробника, адже це означає стовідсоткову оригінальність і доступні ціни. Для прикладу можна взяти спортивне обладнання: на спортивні мати ціна дуже низька, а закупівля їх в іншому місці не дозволить облаштувати спорткомплекс з маленьким бюджетом.

Якість і безпека продукції Tia Sport на вищому рівні. 75% асортименту призначене для дітей. Це величезна відповідальність, і компанія це добре усвідомлює. Купуючи на Tia Sport, ви можете бути впевнені: вироби не заподіють шкоди ні дітям, ні дорослим.

Tia Sport переводить поняття "комфорт" на якісно інший рівень. Меблі Tia Sport-небувалий рівень зручності. Місце в індустрії розваг у фірми не останнє: інноваційне світлове обладнання, інтерактивні високотехнологічні елементи не дадуть збрехати. А в сфері інклюзивного обладнання Tia Sport і зовсім визнаний лідер.

 

You have no rights to post comments