Як виглядати стильно цього року: корисні поради щодо вибору чоловічих джинсів

Джинси протягом багатьох років залишаються найпопулярнішою річчю в чоловічому та жіночому гардеробі. Такі штани універсальні, відмінно поєднуються практично з будь-яким верхом, доречні у різних ситуаціях. Щоб купити чоловічі джинси, які вигідно підкреслюватимуть переваги фігури, слід знати основні правила вибору такого одягу.

alt

Вибір фасону

Джинси чоловічі Київ представлені великою різноманітністю фасонів. Важливо вибрати модель, яка добре сидітиме по фігурі. Найбільш популярні такі варіанти:

  1. Класичні моделі мають середню ширину та прямий крій. Такі джинси є абсолютно універсальними та підходять практично всім. Їх можна носити на роботу, навчання, прогулянку тощо.
  2. Звужені моделі відрізняються від класичних помітним звуженням до низу. Така особливість фасону дозволяє наголосити на формі ноги. Джинси цієї моделі сьогодні дуже актуальні.
  3. Вузькі джинси облягають ногу дуже щільно, точно повторюючи її контур. Такі штани підходять чоловікам із дуже стрункими ногами. Найчастіше вибір на користь вузьких джинсів робить молодь.
  4. Другий не менш важливий критерій – висота посадки. Зараз кожен магазин стильного одягу пропонує джинси з різними варіантами посадки:
  5. Висока посадка означає, що верхній край джинсів досягає рівня пупка або трохи вище. Такі штани візуально подовжують ноги, можуть оснащуватися додатковими гудзиками.
  6. Низька посадка означає, що джинси доходять лише до кісточок стегон. Такі моделі зазвичай мають дуже молоді люди.
  7. Стандартна посадка – класичний варіант. Саме такі джинси є найбільш популярними.

Вибір розміру

Розмір джинсів також має вирішальне значення під час виборів. Класичні штани мають бути такою довжиною, щоб трохи (1-3 см) перекривати взуття. Нижня частина штанів повинна бути на взутті, але не діставати до рівня підлоги.

Звужені штани мають бути такою довжиною, щоб нижній край не заходив на взуття.

Ще один важливий критерій – посадка джинсів по фігурі. Приміряючи штани в магазині, слід переконатися, що одяг не сковує рухи. Для цього потрібно зробити кілька кроків у цих джинсах, сісти, нахилитися. При скоєнні всіх цих дій повинно виникати почуття дискомфорту.

Потрібно уважно вивчити своє відображення у дзеркалі і переконатися, що на штанах не утворюються надто великі складки, що свідчать про неправильно підібраний розмір. Особливу увагу варто приділити пахвинній ділянці і нижній частині штанів.

 

You have no rights to post comments