Основні правила переїзду: як швидко переселитися до іншого міста

Переїхати в інше місто важко. Навіть з моральної точки зору квартирний переїзд дуже важкий: незнайоме місце, новий, незвичний ще будинок.

alt

Але коли справа доходить до організації процесу, трапляються найнеприємніші речі. Самостійно організувати перевезення складно, і більшість користується потужностями транспортних компаній. Квартирний переїзд до іншого міста з ними стає ближче.

Правило

Займатися перевезеннями повинна перевірена фірма. Відгуки та репутацію треба ретельно вивчити перед підписанням договору. Включити в пакет послуг роботу вантажників: так розвантаження і навантаження підуть набагато швидше.

Підготуйте обидва об'єкти. Житло в іншому місті — до заселення: отримаєте ключі, позбудьтеся від непотрібних меблів, зробіть косметичний ремонт. Старе - до продажу, здачі або консервації.

Всі речі потребують упаковки. Найпростіше скласти одяг. Її можна використовувати для упаковки тендітних речей: прокладати футболками і худі келихи і дзеркальні полотна. Найскладніше упакувати крихке-знадобиться багато пухирчастої плівки. Для посуду вона теж потрібна. Для побутової техніки стати в нагоді пінопластові вкладки. І для всього потрібні коробки, причому відповідного розміру: пустот бути не повинно. Якщо коробка велика, порожнечу доведеться заповнити газетами, папером, одягом, щоб речі не бовталися.

Меблі теж потребує підготовки. М'яку досить обернути стрейч-плівкою, додавши плівки пухирчастої на ніжки і підлокітники. Корпусні трохи розібрати-вийняти незакріплені полки, зняти ручки та інші знімаються елементи. Теж обмотати плівкою. Особливого захисту потребують кути і ніжки.

Організація

Складіть список речей. Стару габаритну меблі краще залишити. Все зламане і непотрібне залишається.

  1. Позбавтеся від зайвих речей: продайте їх, віддайте в хороші руки, пожертвуйте на благодійність.
  2. Зберіть документи та упакуйте їх.
  3. Розподіліть ролі: хто за що відповідає при переїзді.
  4. Заздалегідь замовити переїзд на Mover, уточнивши дату і час.
  5. Зберіть і упакуйте речі. Упаковуючи, відразу підписуйте: що діставати в першу чергу, що в яке приміщення ставити, що знаходиться всередині.
  6. Приготуйте їжу і воду в дорогу — і на перших порах в нову квартиру. Не забудьте про гігієнічні та постільні приналежності, побутову хімію.
  7. Занурте речі.
  8. Перевезіть речі.
  9. Розвантажите (за допомогою вантажників) за списком. Паралельно організуйте харчування і воду.
  10. Розпакуйте меблі і речі, зберіть все і розставте по місцях. Розпакування варто починати з необхідного і закінчувати предметами, потрібними лише у віддаленій перспективі.

Насолоджуйтесь життям у новій квартирі!

 

You have no rights to post comments