Які матеріали використовуються для гідроізоляції покрівлі: їх перелік

Як плоска, так і скатна покрівля потребують якісної гідроізоляції, щоб уникнути протікання. Для проведення цих заходів можуть використовуватись різні матеріали, які підбираються з урахуванням особливостей покрівлі та умов експлуатації. Щоб гідроізоляція в Україні була проведена на високому професійному рівні, слід замовити цю послугу у спеціалізованій компанії.

alt

Матеріали для плоскої покрівлі

Для проведення гідроізоляційних заходів на плоскій покрівлі підходять такі види матеріалів:

  1. Наплавлювані. Ця категорія матеріалів вважається найдешевшою. Найчастіше застосовуються такі матеріали типу, що наплавляється: руберойд, полімерна гідроізоляція рулонного типу, євроруберойд.
  2. Напилювані. Такі матеріали вважаються найбільш ефективними, оскільки мають на увазі створення суцільного гідроізоляційного покриття. Завдяки відсутності стиків, ймовірність протікання зводиться до мінімуму. Роботи проводяться із застосуванням спеціального обладнання. найчастіше для створення напилюваної гідроізоляції використовують бітумну гуму.
  3. Обмащувальні. При використанні таких матеріалів створюється єдиний шар, причому матеріал можна наносити ручним способом за допомогою звичайних інструментів (валики, шпателі). Залежно від способу застосування обмазувальні матеріали можуть бути холодними або гарячими.
  4. Приклеювані. У таких матеріалів є клейка основа, яка дозволяє монтувати покриття без особливих зусиль.

Гідроізоляційні матеріали для скатної покрівлі

Матеріали для проведення гідроізоляційних заходів на даху схилу підбираються з урахуванням особливостей покриття покрівлі. Найчастіше застосовуються матеріали наступних типів:

  1. Рулонна гідроізоляція найчастіше застосовується при встановленні м'якої покрівлі. Матеріали можуть бути самоклеючими або без клейової основи. У процесі монтажу матеріалів без шару, що клеиться, використовуються шурупи або цвяхи. Крапки фіксації промазуються додатково.
  2. Мембрани – це найбільш практичне сучасне рішення для гідроізоляції скатного даху. Мембранні матеріали пропускають пару з внутрішньої частини будівлі, але при цьому є надійним захистом даху від опадів і конденсату. До переваг мембранної гідроізоляції відносять: тривалий період експлуатації, невелику вагу, простоту монтажу.
  3. Плівкові матеріали – найбільш доступне за ціною рішення гідроізоляції. Такі матеріали досить надійні, мають мінімальну вагу та прості у монтажі.
 

You have no rights to post comments