Ламинат Kronotex – достойна прикраса будь-якої кімнати

Ремонт завжди потребує багато часу, сил та коштів. Але якщо використовувати якісні матеріали від відомих виробників, то можна відчути значно зекономити свій сімейний бюджет.

alt

Якщо ви шукаєте висококласне підлогове покриття, то найкращим рішенням стане ламинат кронотекс. Це вироби німецького виробництва, які дуже популярні завдяки тому, що об’єднують в собі відмінні експлуатаційні характеристики та прийняту ціну.

Міцні та стійкі до стирання панелі для підлоги знаходяться в інтернет-магазині «Строй Дім». В асортименті представлено декілька цікавих колекцій, які вдало впишуться в інтерʼєр будь-якого стилю. Серед них серії:

  • Mammut. Це високоміцні панелі, які витримують великі навантаження у комерційних приміщеннях. Вони мають збільшену довжину, чітко імітують зріз деревини та нагадують натуральну масивну дошку.
  • Amazone. Вироби злегка звужені та подовжені, тому при укладанні приміщення набуває певної елегантності.
  • Exquisit. Така підлога на 100% повторює малюнок та текстуру деревини. Панелі мають V-подібну фаску, яка надає особливої естетики просторим та невеликим приміщенням.
  • Herringbone. Це колекція укладається класичним способом «ялинка». А завдяки наявності чотирьох сторонньої фаски, можна досягти ефекту збільшення простору.

Завдяки такому різноманіттю пропозицій кожен покупець має можливість придбати товар, який йому до вподоби та максимально підійде до особливостей кімнати, де буде встановлений. Досвідчені та компетентні менеджери магазину завжди готові допомогти обрати найкращу позицію.

Які переваги отримують клієнти «Строй Дім»?

Ще декілька років тому, щоб купити матеріали для ремонту треба було кудись їхати, але сьогодні зробити замовлення можна не виходячи з дому. Такий спосіб має чимало переваг. Серед них: відсутність черг, а також можливість порівнювати ціни та характеристики різних товарів. Щоб ознайомитися з асортиментом маркету вам знадобиться небагато часу, бо на сайті є зручні фільтри та опис товарного ряду. Це значно збереже вас час, а завдяки доступній ціновій політиці компанії, покупці можуть зекономити. На торговому майданчику є чимало пропозиції по акції, а для постійних клієнтів діють знижки. Ще один плюс співпраці з онлайн продавцем для жителів Києва та області – можливість замовити послуги вантажника, який підніме матеріали вам на поверх. Таким чином, переваги покупки в «Строй Дім» неможливо не помітити і їх вже оцінило чимало клієнтів.


 

You have no rights to post comments