Ремонт меблів та його особливості: до якої компанії звернутися

Меблі є важливою частиною формування житлового, офісного простору. Вона піддається зносу, ламається. Однак не варто поспішати викидати старі предмети та купувати нові. Дешевше та практичніше провести відновлювальні роботи. Для цього пропонується замовити ремонт меблів на https://constant.kiev.ua/uk/posluhy/remont-mebliv.

alt

Особливості пропозиції

Київська компанія «Констант-сервіс» спеціалізується на ремонті чи реставрації будь-яких меблів. Також вона пропонує до продажу різні предмети, готові варіанти або виконання на замовлення за індивідуальними параметрами.

Маючи власну виробничу базу, висококласних фахівців, фірма виконує такі роботи:

  1. Ремонтує та відновлює меблі з масиву деревини, включаючи антикварні вироби.
  2. Проводить повний процес відновлення м'яких меблів.
  3. Пропонуються послуги перетяжки меблів, коли можна використовувати більш дешеві або, навпаки, дорогі варіанти оббивки.
  4. Ремонт будь-яких обстановок для дому, офісу, освітніх, лікувальних закладів.

Завдяки штату меблевих майстрів, дизайнерів, у процесі ремонту та відновлення предмети можуть набути нового вигляду, краще відповідати смакам власників або стилю оформлення приміщення. Ремонт може проводитись щодо фурнітури, обробки, або відновлюватись каркас та інші конструкції.

Переваги

Найважливішим фактором, що змушує звертатися за послугами «Констант-сервіс», є кваліфікація фахівців. Вони здатні виконати ремонт чи реставрацію будь-якої складності. Їм довіряють різноманітні роботи індивідуальні та корпоративні споживачі.

Для роботи використовуються тільки якісні матеріали від перевірених виробників. Це стосується оббивки та наповнювача м'яких меблів, фурнітури. Якщо необхідно провести ремонт або заміну зламаних деталей, майстри можуть їх створити на наявному устаткуванні. При цьому вартість усіх робіт буде на 10-15% нижчою, ніж у конкурентів. Це досягається завдяки роботі безпосередньо з постачальниками та високої продуктивності праці, зумовленої передовим обладнанням.

Перед початком роботи складається договір із замовником, де перераховуються всі види запланованих процедур та вказується кошторис. Після виконання всіх дій компанія надає гарантію від 6 місяців до двох років в залежності від меблів і проведених робіт.

 

You have no rights to post comments