Що таке агроволокно та для чого воно потрібне: корисна інформація

У наш час для захисту рослин від негативних факторів навколишнього середовища можуть використовуватися різні матеріали. Вони запропоновані в спеціалізованих магазинах в широкому асортименті.

alt

Однак покривне агроволокно заслуговує на особливу увагу, так як воно володіє відмінними характеристиками. Завдяки однорідної щільності полотна по всій довжині рослини на території будуть перебувати під надійним захистом.

Які види агроволокна існують?

У продажу можна знайти два різновиди такого матеріалу. Розглянемо характеристики цих варіантів детальніше:

  1. Біле агроволокно. Ним користуються, щоб захищати культури від морозів. Їх зростання буде швидким, нічого не загине від прямих сонячних променів. Полотно такого типу добре пропустить воду і повітря для стабільного розвитку рослин.
  2. Чорне агроволокно. Такий матеріал підійде для процесу мульчування грунту. Ріст бур'янів виключений, в грунті буде збережена волога. Чорне полотно не пропустить промені сонця, так що в спекотні дні культури не згорять.

Перераховані вище види відрізняються один від одного рівнем щільності. Біле агроволокно володіє щільністю 17-50 грам на квадратний метр. У чорного полотна щільність варіюється від 50 до 100 грам на квадратний метр.

У чому полягають переваги чорного і білого агроволокна?

Сильних сторін у таких полотен дійсно чимало. Серед найбільш важливих моментів можна виділити:

  1. Матеріал легкий і зручний в питаннях використання. Досить просто розстелити полотно і зафіксувати його на грядках.
  2. Агроволокно добре пропускає повітря і воду. Завдяки цьому рослини на території будуть стабільно розвиватися.
  3. Користуватися матеріалом можна багато сезонів поспіль. Це ваша можливість заощадити на частому придбанні нового волокна.
  4. Ви можете підібрати те агроволокно, рівень щільності якого відповідає конкретним потребам. Орієнтуйтеся на свої завдання, щоб матеріал добре впорався зі своїм призначенням.

Перед укладанням агроволокна варто очистити територію від каменів і бур'янів. Потім необхідно простелити полотно і добре його зафіксувати. Такі роботи займуть мінімум часу, так що ви впораєтеся з ними навіть своїми силами.

Зверніть увагу на агроволокно, так як воно відмінно виконує свої завдання. Вам вдасться запобігти загибелі різноманітних культур на своїй території, адже рослини будуть надійно захищені від різних негативних факторів!

 

You have no rights to post comments