Чому варто звернутися до Your Service, якщо вам потрібна допомога з відкриттям замків

Зламаний замок, раптово зачинилися двері, втрата ключів ставить власників або орендарів приміщень в безвихідне становище. Особливо критичною ситуація стає якщо в квартирі залишилися маленькі діти, або на плиті готується їжа, не вимкнений праска. У таких ситуаціях допоможе Сервісна служба, що пропонує відкриття замків у Львові.

alt

Характеристики сервісу

Служба "Your Service" може виконати будь-які послуги з безпечного відкриття дверей в житлове приміщення або офіс, не ламаючи замків і саме полотно. Якщо запірний пристрій пошкоджено або там зламався ключ, то роботи будуть виконані найоптимальнішим чином, з мінімальним негативним впливом на всі елементи.

Крім цих послуг в різних містах країни, компанія виконує ремонт побутової техніки, котлів опалення, металопластикових вікон, чистить бойлери.

Вартість послуги Відкриття дверей починається з 250 гривень і залежить від типу поломки, обсягу і складності робіт. Замовлення здійснюється по телефону.

Роботи проводяться на замовлення мешканців будинку або квартири, власників офісів або їх орендарів. Потрібно підтвердити факт проживання або права на приміщення. Це необхідно, щоб виключити спроби зловмисників проникнути в житло або офіс.

Виїзд за викликом здійснюється негайно, роботи проводяться швидко, навіть в найкритичніших ситуаціях майстерність і досвід дозволяють впоратися зі складним завданням за короткий час.

Переваги компанії та її послуг

Роботу виконують висококваліфіковані виконавці з великим досвідом. Вони добре знають всі системи замків і конструкції дверей, тому відразу можуть визначити спосіб відкриття і можливості зробити це самим щадним чином.

Роботи проводяться з використанням якісних інструментів, які навіть саму багато прикрашену двері не зашкодять, не залишать на ній слідів.

Всі замовлення виконують строго конфіденційно, гарантується анонімність замовника. При необхідності, майстри можуть виконати ремонт, або замінити весь замок, якщо він був зіпсований діями власника.

У самих крайніх випадках, коли проблема серйозна, розкрити замок звичайними засобами не вийде, то здійснюється злом з мінімальними втратами для міцності і краси дверей. Ці дії можуть здійснюватися для звичайних варіантів і сталевих броньованих полотен.

Вартість робіт невелика, з урахуванням швидкості і делікатності розтину. У більшості випадків дверима і замком можна буде користуватися в подальшому без додаткових витрат.

 

You have no rights to post comments