До якої компанії звернутися, якщо вам необхідні послуги з ремонту

Ремонт у квартирі передбачає наявність певного капіталу. Перед реалізацією задуму, бажано скласти дизайн-проект, щоб все йшло за планом та витрати не перевищували запланованих.

alt

Але виконати проект самостійно, неможливо через відсутність спеціальних знань і навичок. У цій ситуації допоможе прийде компанія «Прайд Буд», яка надає послуги по ремонту.

Звернення до фахівців, що працюють у ній, має низку переваг для замовника:

  1. Ви укладаєте договір, де прописані всі деталі: складено кошторис витрат, зазначено дату закінчення ремонту, бюджет даного заходу;
  2. Фіксована вартість робіт та оплата, згідно з умовами договору. Відсутність передоплати. Розрахунок за надані послуги здійснюється лише після оцінки якості робіт. Оплата провадиться за кожен виконаний етап;
  3. Економічність, оскільки закупівля і доставка матеріалу на об'єкт здійснюється силами підприємства. На цей вид послуги надається знижка.

Усі види робіт перевіряються на якість та дотримання будівельних норм спеціальною службою контролю. При виявленні порушень вони усуваються за рахунок виконавця. Компанія надає п'ятирічну гарантію на ремонт.

Чому львівська компанія Прайд Буд вважається найкращою

Незважаючи на високу конкуренцію в даній ніші, компанія "Прайд Буд" продовжує займати лідируючі позиції серед колег по цеху. Це зумовлено підходом адміністрації до виконання договірних зобов'язань перед клієнтом.

Їхній сервіс влаштований так, що замовник не повинен залучатися до виконання ремонту. Захід має пройти для нього з мінімальною кількістю емоційних переживань. Кожен робить свою справу.

Грамотно підібрана команда фахівців, де кожен самостійно відповідає за виконану роботу. На відміну від бригад, сформованих на приватній основі, тут є майстри для будь-якого виду будівельних робіт:

  1. Електрики.
  2. Сантехніки.
  3. Фахівці з обробки.
  4. Майстра малярно-штукатурних робіт.
  5. Фахівці з вентиляції і т.д.

Звернувшись до компанії «Прайд Буд», ви отримаєте повний комплекс послуг, оскільки за кожним об'єктом закріплений менеджер, який веде активну взаємодію із замовником. Він відвідує об'єкт 2 рази на тиждень і надає фотозвіт, якщо ви не маєте можливості відвідування. Він подбає про те, щоб усі роботи були виконані якісно та вчасно.

 

You have no rights to post comments