Як обрати якісне свердло по дереву для ремонту: корисні поради

Свердло по дереву потрібне в різних ситуаціях. Воно стане в пригоді для ремонту або будівництва дерев'яних конструкцій, виготовлення корпусних меблів, а також різних виробів з деревини. Важливо розуміти, що купити свердло по дереву нескладно.

alt

Ця продукція добре представлена ​​на вітчизняному ринку. Наприклад, у каталозі інтернет-магазину «Терем» можна підібрати будь-який варіант: https://terem.ua/ua/g103434059-sverla-derevu. Проблема полягає у розмаїтті цих інструментів.

Ми розповімо, якими бувають свердла по дереву. Використовуючи цю інформацію, ви не помилитеся з вибором конкретного виробу.

Різновиди свердел по дереву

На цей час існує чимало видів свердел по дереву. Вони відрізняються формами, розмірами та, зрозуміло, призначенням. Різні варіанти призначені не тільки для роботи з матеріалами різної щільності, але і необхідні для висвердлювання отворів, що відрізняються формою та глибиною. У каталозі «Терем» ви зможете купити свердло по дереву:

  • довге (досить важке, підходить для глибоких отворів);
  • кільцеве (воно ж «коронка», використовується для швидкого виконання наскрізних отворів);
  • спіральне (універсальний варіант із загостреним кінчиком, що забезпечує високу точність свердління);
  • Фостнера (використовується для глухих отворів та оснащено бічними кромками);
  • гнучке (має подовжувач, що дозволяє свердлити у важкодоступних місцях);
  • зенкерне (відрізняються обмежувачем глибини, використовується для створення отворів під кріплення та з'єднання);
  • перо (має пласку форму і максимальну збалансованість по довжині, ширині та тяжкості, може використовуватися для більшості робіт, але не відрізняється точністю).

Очевидно, що вибір конкретного різновиду свердла по дереву робиться, виходячи з особливостей роботи, яку ви збираєтесь виконати.

Купити свердло по дереву недорого

Крім призначення свердла по дереву, перш ніж купити його, потрібно врахувати й інший момент. Йдеться про потужність вашого обладнання. Зазвичай свердла використовуються разом із дрилем, шурупокрутом чи перфоратором. Зверніть увагу, що деякі свердла, наприклад довгі, досить важкі. Через це не кожне обладнання зможе впоратися з ним. Дриль та перфоратор – напевно. А ось із шуруповертом можуть виникнути проблеми.

 

You have no rights to post comments