Особливості та головні переваги використання пінопласту під стяжку

В даний час, щоб сформувати якісну стяжку з відмінними теплоізоляційними показниками, можна користуватися різноманітними матеріалами. Серед загальної кількості виділяється пінопласт. До речі, купити будматеріали такого типу нескладно.

alt

Основні переваги

Фахівці відзначають, що пінопласт - один із найбільш якісних та ефективних теплоізоляційних матеріалів. Багато хто намагається замовити пінопласт на https://mks-teplo.com.ua/product-category/uteplyuvachi/pinoplast/. Зумовлено це тим, що подібна сировина має унікальні якості та властивості.

  1. Якщо ввести пінопласт під стяжку, то можна буде скоротити витрати енергії. Серед відмінних рис високоякісного пінопласту виділяється можливість збереження теплової енергії протягом тривалого часу. Подібний результат досягається за рахунок того, що пінопласт має унікальну структуру. Так, для підготовки пінопласту професіонали намагаються користуватися високоякісними та попередньо перевіреними гранулами.
  2. Не менш важливо і те, що пінопласт має відмінні звукоізоляційні показники. Це важливо, якщо людина планує заливати стяжку у квартирі. Адже в цьому випадку шумоізоляційні параметри будуть особливо привабливими.
  3. На властивості, а також показники даного матеріалу не впливають суттєві температурні коливання.

При правильному підході можна буде експлуатувати пінопласт протягом тривалого часу.

Особливості експлуатації пінопласту

Фахівці відзначають, що скористатися всіма перевагами цього матеріалу можна, якщо правильно та грамотно діяти. Для того, щоб досягти унікального ефекту, потрібно брати до уваги низку аспектів.

  1. Обов'язково потрібно виконувати підготовку майданчика. Цю дію слід здійснювати відповідно до встановлених вимог та норм. Всі заходи, які стосуються очищення, можна виконувати за допомогою спеціального інструменту.
  2. Ще один важливий етап – це вирівнювання поверхні. Для того, щоб досягти унікального ефекту, варто користуватися спеціальними сумішами. З їхньою допомогою можна провести вирівнювання в короткий термін.
  3. Не менш важливо вчасно вводити і якісний гідроізоляційний шар. Тільки в цьому випадку можна буде знизити можливість утворення надлишкової вологи або конденсату.
  4. Тільки після цього можна переходити до нанесення пінопласту. Від того, який матеріал буде застосований для цього, залежить і те, наскільки якісним буде результат.

Але для того, щоб у приміщенні було комфортно, потрібно правильно визначати товщину.

 

You have no rights to post comments