Особливості технології машинної штукатурки стін: що потрібно знати

Щоб підготувати стіни до фінальної обробці, необхідно використовувати штукатурку. Наносити цей матеріал можна вручну або ж за допомогою спеціально підготовлених інструментів і апаратів. І саме машинна штукатурка-кращий варіант.

alt

Так, замовити ремонт на https://vscomfort.com.ua/remont-kvartir/, вибравши дану послуг, нескладно. Але для цього потрібно попередньо ознайомитися з деякими тонкощами процесу.

Особливості проведення підготовчих заходів

Щоб підвищити ефективність машинної штукатурки, необхідно спочатку виконати кілька дій.

  1. Поверхня варто попередньо очистити, скориставшись спеціальними пристосуваннями. Для цього потрібно користуватися відповідними елементами.
  2. Не менш важливо здійснювати обробку за допомогою антикорозійних складів. Це дозволить знизити ймовірність утворення корозії, якщо до складу несучої конструкції входить арматура. І дізнатися більше про ремонт на https://vscomfort.com.ua/remont-comers/ потрібно.
  3. Не менш важливо встановити маяки, користуючись будівельним рівнем. Це дозволить рівномірно наносити машинну штукатурку.

Особливості нанесення штукатурки машинним способом

Щоб реалізувати всі заходи у встановлені терміни, варто діяти відповідно до діючих вимог. І від того, наскільки правильно будуть реалізовані всі дії, залежить і ефект.

  1. Спочатку потрібно провести підготовку розчину. Для цього потрібно виконувати всі дії відповідно до інструкції, яка підготовлена професіоналами.
  2. На наступному етапі потрібно виконувати розпорошення. Розташовуватися потрібно на відстані в 0,3 м.це дозволить досягти унікального ефекту, витрачаючи мінімальну кількість часу. Особливо уважно потрібно проводити обробку кутів. В цьому випадку машинна штукатурка принесе необхідний ефект.
  3. Періодично варто виконувати перевірку. Для цього потрібно користуватися будівельним або лазерним рівнем. Це дозволить зрозуміти, чи немає перепадів, скосів. У разі необхідності потрібно буде внести деякі корективи, витрачаючи на цей процес мінімум часу.
  4. До більш ретельного вирівнювання варто переходити, приблизно, через годину. Дана дія варто виконувати за допомогою шпателя.

Перед тим як проводити машинну штукатурку, варто врахувати кілька порад. Так, не слід проводити змочування стіни. В іншому випадку, це може негативно вплинути на стан і на результат. І товщина штукатурки повинна визначатися завчасно.

 

You have no rights to post comments