Покрокова інструкція щодо заміни амортизаторів на Chery

Амортизатори є важливими елементами конструкції авто, які роблять подорожі безпечними і комфортними. Деталі гасять вібрації і удари, тому керованість транспортним засобом поліпшується. Варто замовити запчастини на https://panda-auto.com.ua/ua/brand_chery_qq для Чері, щоб замінити їх у разі виходу з ладу. Розглянемо докладніше правила вибору і заміни амортизаторів.

alt

Критерії вибору амортизаторів для Chery

Необхідно поставитися відповідально до вибору таких деталей. Серед найбільш важливих моментів:

  1. Визначтеся з особистими потребами. Якщо ви віддаєте перевагу активним поїздкам, то вибирайте спортивні амортизатори. Коли мова йде про далекі поїздки і погані дороги, деталь повинна володіти великим рівнем комфорту.
  2. Візьміть до уваги модель авто. Орієнтуйтеся на рік випуску, конкретну модель Chery. Це безпосередньо впливає на остаточне рішення.
  3. Звертайтеся до спеціалістів. Консультанти магазину автозапчастин завжди готові прийти на допомогу. Вони підкажуть, який амортизатор підійде саме вам, так що ви не витратите гроші марно.
  4. Репутація виробника. Купуйте запчастини для Чері тільки від популярних і відомих брендів. Читайте відгуки про компанію, щоб ознайомитися з думками інших автолюбителів.

Ну і, звичайно, необхідно порівнювати ціни. Вони широко варіюються, залежать від виробника, а також від місця придбання. Порівняйте пропозиції різних майданчиків, щоб підібрати найбільш вигідне з них.

Етапи заміни амортизатора на Чері

Щоб впоратися з такими роботами, потрібно слідувати деяким етапам. Серед них:

  • зафіксуйте авто відповідним способом і зніміть колесо;
  • від'єднайте тримачі гальмівного шланга, які знаходяться на стійці амортизації, від кронштейнів;
  • від'єднайте джгута проводів датчика обертання колеса;
  • демонтуйте ковпак подушки кріплення стійки амортизації до кузовний частини;
  • зніміть амортизаторну стійку, відвернувши болти;
  • встановіть нову деталь і зберіть все в зворотному порядку.

Виконання таких робіт може викликати чимало складнощів у людей без відповідного досвіду. Саме тому краще звернутися за допомогою до досвідчених фахівців СТО. Вони зроблять все правильно, так що ви будете продовжувати користуватися авто з комфортом.

Міняйте амортизатор на Чері в міру його зношування, уважно вивчивши рекомендації виробника транспортного засобу. Але якщо ви відчуваєте дискомфорт під час поїздок, сильні удари і вібрації, варто відправити машину на діагностику. Іноді заміна амортизатора потрібна раніше, ніж це прописано в техпаспорті авто!

 

You have no rights to post comments