Як забезпечити обігрів труб та водостоків

В період сильного холодів варто подбати не тільки про обігрів безпосередньо приміщень приватного будинку. В цьому випадку додаткової уваги також потребують різноманітні інженерні комунікації, без яких житло стане некомфортним для проживання.

alt

Саме тому обов’язково потрібно подбати про обігрів труб та водостоків. Це ті елементи, які безпосередньо впливають на роботу системи водопостачання та водовідведення. Для цього потрібен спеціальний провід для обігріву водостоків.

Як відбувається обігрів труб та водостоків

Привітні будинки часто оснащаються спеціальними системами для сніготанення та антиобледеніння. Таким чином, що сніг, що крига не скупчуються в критично важливих місцях, що дозволяє забезпечити правильно роботу певних інженерних комунікацій.

Для цього призначені спеціальні нагрівальні кабелі, що встановлюються вздовж труб, які використовуються для подачі:

  • питної води;
  • технічної води;
  • промислової водо тощо.

Саме так, системи сніготанення та антиобледеніння критично важливі не тільки при налаштуванні роботи інженерних комунікацій звичайного будинку, але й на промислових об’єктах, де їхня схема розміщення може бути значно складнішою.

Системи сніготанення та антиобледеніння не просто так мають широке застосування. Вони дозволяють:

  • зекономити на ремонті труб інженерних комунікацій, попередивши її поломку через скупчення криги та снігу;
  • попередити появу бурульок;
  • забезпечити тривалий термін роботи комунікації.

Сьогодні існує великий вибір нагрівальних кабелів, які відрізняються не тільки в межах технічних характеристик, але й принципами роботу. Тому покупець може підібрати для себе саме той варіант, який відрізнятиметься оптимальними експлуатаційними особливостями.

Яким буває нагрівальний кабель для обігріву труб та водостоків

Щоб вибрати нагрівальний кабель для труб та водостоків перш за все потрібно звернути увагу на його різновид. Сьогодні можна виділити два основних варіанти:

  1. Резистивний кабель. Такий варіант є класичним, оскільки він існує на ринку протягом тривалого періоду часу. Система передбачає встановлення термостату та датчиків температури, які дозволять запобігти перегріву. Однак регулювати температуру доведеться самостійно, а це потребує постійного слідкування за погодними умовами.
  2. Кабель, який регулюється самостійно. Досить сучасна розробка, яка самостійно регулює температуру обігріву. Його конструкція передбачає наявність спеціальної матриці, яка і забезпечує процес регулювання.

Щоб підібрати оптимальний нагрівальний елемент, потрібно також звернути увагу на такі фактори, як потужність кабелю та тип труби, який потрібно обігріти. Для цього вам потрібна буде консультація спеціаліста.

 

You have no rights to post comments