Характеристики підсумка для гранати: що необхідно знати

Підсумок для гранати є невід'ємним атрибутом військового спорядження, що представляє собою своєрідний тримач для гранати. Основним призначенням підсумка для гранати є її знаходження в надійному пристосуванні.

alt

Необхідно купити підсумок для гранат для того, щоб:

  • боєць мав можливість вільного пересування на місцевості та ведення дій оборонно-наступального характеру;
  • підсумок добре адаптований під будь-який вид камуфляжу, виготовлений з міцного матеріалу (кордура або нейлон), зустрічаються моделі з водонепроникної тканини.

Правильно підходячи до вибору підсумки, необхідно купувати варіант, в якому можна помістити дві гранати. При необхідності, друге відділення можна використовувати не за призначенням, наприклад, для розміщення рації. При виборі подвійного підсумка, купуйте модель з ізольованими відділеннями, що мають застібки на обох відсіках.

Переважна більшість пристосувань обладнано стандартним кріпленням MOLLE. Воно є невід'ємною частиною функціонального пристосування. Подвійний підсумок обладнаний трьома слотами і трьома стропами. Дана кількість допоможе здійснити кріплення виробу в будь-якому місці.

Характеристики підсумка для гранати: що необхідно знати

При виборі пристосування, необхідно враховувати ряд характеристик, що роблять підсумок затребуваним елементом екіпіровки людей військових професій:

  • для якого виду гранати купується виріб. Основним критерієм даного пункту є збіг розміру підсумка і гранати. Вона повинна вільно лягати в нього і надійно утримуватися. Матеріал виготовлення повинен відповідати формі і вазі гранати, мати відділення для запалу;
  • наявність захисного клапана, який повинен прикривати гранату зверху, захищаючи її від випадання. Пристрій клапана має бути максимально зручним, тобто повністю прилягати до верху підсумки або мати ледь помітний зазор;
  • застібка підсумки буває двох видів: липучка і фастекс. Липучка не відрізняється надійністю, так як погано реагує на потрапляння пилу і бруду, швидко приходячи в непридатність. При відкриванні, липучка видає різкий звук, що може випадково вичавити бійця в умовах повної тиші. У військовій амуніції фастекс набув широкого поширення за рахунок тихого відкриття і несприйнятливості до негативних впливів пилу і бруду.

Зверніть увагу на наявність люверса. Це технічний отвір, розташоване на дні підсумки і служить для відводу піску, води і бруду. Обов'язково, перевіряйте його наявність.

 

You have no rights to post comments