На яких критеріях повинен грунтуватися вибір промислових кондиціонерів

Корисних пристроїв багато. Кондиціонери складно недооцінити: вони рятують в спеку і в холод, очищають повітря і взагалі роблять життя набагато комфортніше. Сьогодні вони зустрічаються в багатьох будинках, але крім побутових моделей існують промислові. Різниця між ними суттєва.

alt

Особливість

Чим промислові кондиціонери відрізняються від побутових? Перш за все потужністю. Вона стартує від 25 кВт — жоден домашній контейнер не порадує такою продуктивністю. Прилади обслуговують великі приміщення, важливі об'єкти промисловості та інфраструктури, і менш потужні пристрої просто не змогли б зробити мікроклімат будівлі досить комфортним.

Промислові кондиціонери - лише частина системи вентиляції. Комплекс ходів і вентиляційних отворів потрібно ретельно спровокувати, щоб він видавав достатню кількість повітря і забезпечував всю будівлю. Побутові кондиціонери в цьому плані простіше.

Ще одна відмінність-інтенсивність експлуатації. Промислові кондиціонери практично не вимикається, тому вони спроектовані з урахуванням високих навантажень.

Гідність

Промислові кондиціонери Еко Сервіс - пристрої надійні і довговічні. Вони оснащені купою додаткових функцій — практично основних для промислових кондиціонерів. Тут і потужні фільтри, здатні доглядати найдрібніші домішки, і можливість осушення або зволоження повітря. У приміщеннях точно встановиться потрібний режим.

Пристрої розроблені в суворій відповідності з законодавством. Вони дотримуються всіх санітарних норм і здатні підтримувати їх на будь-якому підприємстві.

Магазин пропонує тільки кращі промислові кондиціонери. У списку виробників тільки гучні імена: Mitsubishi, Montair, Hisense. Ці бренди гарантують якість. Вентиляційна система буде надійною і ефективною.

Застосування

Звичайному городянину такі пристрої не потрібні, а пропозицій купити кондиціонери на https://eco-servis.com.ua/ua багато. Кому ж вони потрібні?

  1. Музеям, галереям (особливо картинним), виставкам. Температурний режим і підтримання потрібного рівня вологості дозволяють повноцінно піклуватися про експонатах.
  2. Виробничим цехам. Повітря в них часто містить шкідливі домішки, від яких звичайні фільтри не рятують.
  3. Лабораторія. Тут особливо важлива здатність детально налаштовувати мікроклімат.
  4. Серверним і генераторним. Подібне обладнання не терпить високої вологості і виробляє багато тепла.
  5. Медичним установам. Коментарі зайві.
  6. Банківським сховищам. Багаторівнева система захисту не дозволяє обходитися природною вентиляцією.
 

You have no rights to post comments