Переваги та особливості білого цементу: що потрібно знати про його використання

Білий цемент сильно відрізняється від багатьох аналогічних будматеріалів. Причому відмінність полягає не тільки в кольорі, а й у багатьох характеристиках. Перш ніж купити білий цемент, варто дізнатися більше про його особливості та найважливіші характеристики.

alt

Переваги

Білий цемент має безліч переваг:

 1. Цемент білого кольору має високі декоративні властивості. Вироби з цього матеріалу виглядають набагато привабливіше, ніж зі звичайного цементу.
 2. Для білого цементу характерна висока швидкість затвердіння. Розчин, виготовлений на основі даного матеріалу, застигає за 15 годин на 70%. Це важливо для своєчасного виконання оздоблювальних та будівельних робіт.
 3. Матеріал вважається екологічно чистим. Він не виділяє будь-яких шкідливих елементів у процесі експлуатації.
 4. Матеріал не боїться вологи, влучення хімічних речовин.
 5. Покриття, створене із застосуванням білого бетону, має особливу міцність. На ньому не утворюються тріщини та вибоїни у процесі експлуатації.
 6. Вироби із білого бетону легко переносять вплив опадів, повною мірою зберігаючи свої декоративні властивості.
 7. Даний матеріал відмінно підходить для поєднання з іншими видами матеріалів, які можуть використовуватись при обробці.

Застосування

Область застосування білого цементу досить широка:

 1. Найчастіше білий цемент застосовується для декоративного оздоблення фасадів. З нього створюються окремі елементи, які здатні прикрасити фасад будь-якої будівлі. Оздоблення, отримана при використанні білого цементу, буде не просто красивим, але й довговічним.
 2. Використовуючи білий цемент, можна скласти унікальний матеріал, схожий на натуральний камінь. Для цього застосовується, крім самого цементу, ще й гранітна або мармурова крихта.
 3. Такий матеріал стає незамінним під час створення різних штукатурних сумішей.
 4. Білий цемент широко використовується як основний матеріал для створення елементів декоративної властивості.
 5. За допомогою білого цементу можна розмітку дорожнього полотна.
 6. Досить рідко цей матеріал стає основним компонентом для виготовлення будівельної суміші для кладки цегли. У процесі кладки необхідно стежити, щоб металеві елементи були втоплені в суміш хоча б на 3 см. Це допоможе уникнути утворення жовтих плям.
 7. Для виготовлення розчину обов'язково слід використовувати дрібний чистий пісок. Тільки при виконанні цієї умови поверхня дійсно виявиться білою.
 

You have no rights to post comments