Переваги використання газобетону для будівництва будинків

Газобетон у наші дні має незмінно високий попит і займає лідируючі позиції на ринку будівельних матеріалів. Особливо його використовують для будівництва приватних будинків. Можна переглянути проекти будинків на https://ua.dom4m.com.ua/proekti-budinkiv-z-garazhem/, щоб переконатися, що будинки з газобетону виглядають дуже привабливо.

alt

Переваги

Популярність газобетонних блоків у будівництві пояснюється їх відмінними експлуатаційними якостями:

  1. Матеріал має дуже невелику масу. За рахунок пористої структури вага газобетонних блоків виявляється у кілька разів нижчою, ніж у інших будівельних матеріалів. З цієї причини використання газоблоків сприяє суттєвій економії на фундаменті.
  2. Для газобетону характерні визначні показники теплоізоляції. Цей показник у будівель з газобетону в кілька разів краще, ніж у цегляних. У такому будинку буде тепло взимку навіть за мінімальних витрат на опалення. А в літній період можна буде заощаджувати на охолодженні приміщень.
  3. Розміри газобетонних блоків порівняно великі. З цього матеріалу можна будувати стіни дуже швидко, відповідно і витрати на проведення будівельних робіт будуть мінімальними.
  4. Геометрія газобетонних блоків дуже точна, що дозволяє суттєво економити на розчині під час будівництва.
  5. Для газобетону характерна відмінна вогнестійкість. Матеріал не спалахує і не виділяє токсичних елементів при нагріванні. Стіни будівель із газоблоків здатні витримувати вплив відкритого вогню не менше двох годин, зберігаючи несучі здібності.
  6. Матеріал вважається дуже довговічним. За дотримання технології будівництва будинку з газоблоків можуть експлуатуватися понад півстоліття. Газобетон не гниє, на ньому не розвивається грибок, його не чіпають шкідники.

Особливості застосування

При будівництві будинків із газобетону слід мати на увазі ряд особливостей даного матеріалу.

Для будівель з газобетону рекомендується влаштовувати фундамент стрічкового типу або як монолітної плити.

Газобетон використовується для зведення каркасу будівлі. Облицювальні матеріали, що використовуються для обробки будинку, можуть бути будь-якими: штукатурка, декоративна цегла, штучний камінь.

Облицювання зовнішніх стін – це важливий етап будівництва будівель з газобетону. Справа в тому, що матеріал здатний вбирати воду і за відсутності належного захисту від примх погоди, термін його служби скорочуватиметься.

 

You have no rights to post comments