Що треба знати про мультимодальні перевезення: їх особливості

Мультимодальними називаються види перевезень, в яких бере участь від двох і більше видів транспорту. Таку послугу доцільно замовляти в однієї компанії, так як це обійдеться на порядок дешевше, ніж замовлення кожного виду транспортного засобу у різних перевізників.

alt

Змішані вантажні перевезення у Запоріжжя дають можливість якісного сервісу, оскільки Виконавець може здійснити доставку замовнику з пункту відправлення до місця призначення, прямо «до дверей», особливо, якщо транспортування здійснюється по повітрю або воді, то без транспорту-посередника в даній ситуації не обійтися.

Розвиток мережі доставки вантажів диктує свої правила. Отримують широку популярність Міжнародні вантажоперевезення, що робить використання автомобілів неконструктивним, вони, найчастіше, використовуються як транспорт-посередник.

При організації змішаних перевезень досить проблематичним моментом є узгодженість всіх видів транспортних засобів, які беруть участь в даному заході, особливо якщо вони належать різним компаніям-перевізникам.

Важливе значення має вміння правильно і вчасно оформити супровідну документацію.

Як правильно виконуються мультимодальні перевезення

Змішані вантажоперевезення є досить ефективним видом доставки. Вони виконуються відповідно до правил:

  • укладення одного договору, за яким буде виконуватися транспортування вантажу з пункту відправлення про місця прямування;
  • відповідальність за якість наданого сервісу є обов'язком організатора перевезень;
  • компанія-організатор займається рядом питань, пов'язаних з доставкою вантажу різними транспортними засобами. Вона шукає види транспорту, час відправлення або прибуття яких можна укласти в необхідні тимчасові рамки;
  • плануванням маршруту може займатися як компанія-виконавець, так і власник вантажу, за домовленістю. Він же, при бажанні, може займатися підбором необхідного транспорту.

В даний час, мультимодальні перевезення – це один з найбільш ефективних способів доставки вантажу по повітрю або воді. Якщо змішана доставка замовлена в однієї компанії, це дозволить значно заощадити.

Основними перевагами мультимодальних перевезень є оптимальний вибір транспортних засобів, задіяних в доставці і вміння використовувати потенціал кожного з них по максимуму. Тут необхідно розуміти, що доставка формується з декількох відрізків шляху різної довжини. Чим більше відстань, тим дешевше доставка, але часу на неї витрачається на порядок більше.

 

You have no rights to post comments