Які теми обговорювалися на кліматичній конференції ООН у Дубаї

Конференція ООН зі зміни клімату, яка є 28-ою за рахунком, пов'язана з дуже великими очікуваннями. Вона має дати можливість не лише обмежити глобальне потепління до 1,5 градуса.

alt

Екологічні новини говорять про те, що конференція прокладе шляхи навіть до найбідніших країн, які не повинні залишитись осторонь. Перед цим заходом поставлено чимало викликів, тому він відіграє неймовірно важливу роль.

Цілі конференції ООН та очікування учасників

У 2015 році було прийнято Паризьку кліматичну угоду, але основні її нюанси обговорюються і цього року. Потрібно обмежити глобальне потепління до 1,5 градусів, якщо порівняти це значення з 1850-1900 роками. Щоб вирішити питання, викиди СО2, що шкодять клімату, необхідно скоротити до позначки 0. Глобальний результат буде проведено цього року вперше. Також фахівці вирішать питання щодо доступності трансформації для бідних країн.

До Дубаї приїдуть представники країн Євросоюзу, які вимагатимуть розширення джерел енергії, які відновлюються. Це прямий шлях до подвоєння показників енергоефективності. Також буде порушено питання щодо поступової відмови від копалин видів палива. Астрологія показує, що такі рішення будуть ефективними.

До того ж, ОАЕ, як країна, яка приймає, закликає потроїти рівень потужності ядерної енергетики. Планується досягти цієї мети до 2050 року. Як кажуть фахівці, відсутність ядерного внеску не дозволить реалізувати цілі Паризької кліматичної угоди.

Особливості проведення кліматичної конференції

У середньому цей захід триває два тижні. Глави держави та уряд зустрічаються у перші дні конференції. У цей час вирішуються фактичні питання. Весь другий тиждень присвячений обговоренню питань, пов'язаних із політикою.

Важливі дискусії, як і на інших великих конференціях, відбуваються лише за зачиненими дверима. Очікується досягнення угоди з усіх центральних питань. Також фахівці активно працюватимуть для закриття угод та досягнення конкретних цілей. Під час переговорів проводитиметься боротьба за кожне формулювання, яке вноситься до підсумкової декларації.

Зміна клімату впливає на глобальне потепління, але грамотні рішення дадуть змогу запобігти негативним наслідкам для планети. Саме для цього і буде проведено конференцію ООН у Дубаї. Сподіваємось, що фахівцям вдасться розробити комплекс ефективних заходів для стабілізації загальної ситуації!

 

You have no rights to post comments