Профнастил – оптимальне та вигідне рішення

Профнастил – оптимальне та вигідне з економічної точки зору рішення для паркану. Він виробляється в різних варіаціях, що дозволяє підібрати варіант, відповідно до умов експлуатації та бюджету.

alt

Ознайомитись з асортиментом та купити профнастил на забор від виробника можна тут.

Переваги матеріалу

Профнастил для паркану виготовляється з тонких листів металу, на які наносять захисне покриття, яке також виконує декоративну функцію. Матеріал не піддається корозії, паркан з нього може слугувати не один десяток років та виглядати бездоганно. Саме тому в останній час попит на металеві листи для огорожі зростає, адже він має одне з кращих співвідношень ціни та якості.

Основні переваги профнастилу:

  • стійкість до негативних кліматичних умов;
  • добре поєднується з іншими будівельними матеріалами;
  • легкість монтажу;
  • довговічність;
  • різноманітність кольорових та текстурних рішень;
  • доступна ціна.

Паркан з профільованих листів дешевий в експлуатації. Якщо дерев’яний забор потрібно регулярно фарбувати, замінювати деякі елементи які з часом псуються, то профнастил цього не потребує. Він зберігає свої характеристики, не псується та має гарний вигляд протягом 50 та більше років.

Особливості монтажу

Монтаж забору із профнастилу зазвичай не супроводжується складнощами, хочу деякі нюанси треба враховувати:

  • опорні стовпи потрібно забетонувати, оскільки трамбування щебенем недостатньо;
  • рекомендується використовувати листи спеціальної марки зі збільшеною висотою профілю, які більш жорсткі;
  • кількість поперечних лагів має бути достатньою, щоб забезпечити високу міцність під час вітру.

Огорожа з профільованого листа – надійний захист та практичне рішення. Широкий вибір кольорів дає змогу купити паркан з профнастилу, який органічно впишеться в загальну концепцію будинку або заміської ділянки.

Товщина листа – основний критерій при виборі матеріалу, оскільки від неї залежить жорсткість, здатність витримувати навантаження. Оптимальним варіантом вважається товщина від 0.5 мм до 1 мм. Але слід враховувати, що товщина впливає на масу усієї конструкції, також вона впливає на ціну профнастилу для паркану.

Також на жорсткість впливає вид профілю. Чим більше ребро жорсткості (хвилі), тим міцніший матеріал. Міцність може бути збільшена не тільки за рахунок висоти хвилі, а й за рахунок збільшення кількості хвиль.

У маркуванні профнастилу використовуються цифри і літерні символи. Літера «Н» означає несучий, літера «С» - стіновий. У маркуванні цифра означає висоту профілю в міліметрах. Цей показник важливий, оскільки висота профілю безпосередньо впливає на жорсткість, а відповідно - на розмір листа, який можна використовувати. Чим більша жорсткість, тим більшою може бути ширина листа.

Де придбати профнастил у Києві

Компанія «Азбука Покрівельних Матеріалів» виробляє якісний профнастил для забора у Києві, якій можна придбати за ціною виробника. В асортименті представлені листи різного кольору, виготовлені з якісних матеріалів, який прослужать довгі роки. Фахівці компанії підберуть для вас профільований лист та інші матеріали, дадуть відповідь на будь-які питання, стосовно купівлі, доставки та монтажу виробу.

Замірники виїжджають на об'єкт для заміру довжини, уточнення побажань замовника і складання технічного завдання. Після уточнення деталей підписується договір, проводиться оплата і виконується монтаж.

Ціна металопрофілю для огорожі залежить від товщини металу, типу та якості покриття. Ознайомитись з прайсом можна на офіційному сайті виробника.

 

You have no rights to post comments