Перелік основних сучасних трендів фасадного оздоблення: що треба знати

Не секрет, що одним із важливих питань для господаря приватного будинку чи котеджу ще на стадії будівництва чи ремонтних робіт є питання щодо вибору виду фасадного оздоблення.

alt

Ускладнюється ситуація також і тим, що зараз на ринку представлений найширший вибір матеріалів для оформлення фасаду, а також технологій оздоблювальних робіт.

Наприклад, штучний замінник може копіювати натуральний матеріал, або мати власну, неповторну фактуру. А тому зупинити свій вибір на якомусь конкретному варіанті складно.

Постараємося розглянути найпоширеніші матеріали для фасадних оздоблювальних робіт.

Одне з популярних рішень сьогодні - оздоблення лицювальною цеглою. Простота монтажу, а також широка палітра кольорів блоків - надійно закріплюють даний матеріал серед оздоблювальних трендів. Доречі тут можна купити цеглу облицювальну.

Також часто використовують різні варіації плитки та панелей на керамічній основі: керамогранітові блоки, клінкерна плитка – зміцнять конструкцію будь-якого фасаду, та й у чисто декоративному плані можуть зробити його більш естетичним.

Однак є й деяка вада - навіть професіоналам знадобиться багато часу для проведення оздоблювальних робіт.

Не забувають домовласники і про таку технологію, як обробка каменем (штучним або натуральним). У його допомогою можна перетворити цоколь приватного будинку на витвір мистецтва. Але такий вибір вимагатиме від вас значних капіталовкладень, а тому зазвичай обробці піддається тільки частина будівлі, а не весь будинок повністю.

Термопанелі відмінно підійдуть тим, хто вирішив не просто утеплити своє житло, але і зробити це швидко, якісно і недорого. А сам процес монтажу та припасування в разі потреби гранично простий і зрозумілий.

Сайдинговий фасад, настільки популярний на Заході, поступово входить до числа оздоблювальних матеріалів, що найбільш використовуються, і на пострадянському просторі. Недорогий та стійкий до атмосферних впливів – вініловий сайдинг любимо багатьма власниками нерухомості.

І нарешті, класичне оштукатурювання та обшивка зовнішніх стін дерев'яними панелями. Перший варіант найбільш простий, хоча і вимагає певних витрат тимчасових ресурсів, а ось використання дерева - це швидкий та екологічний спосіб створити своєму будинку гарний зовнішній вигляд.

Тепер, коли ви коротко ознайомилися з найпопулярнішими видами оформлення фасадів, зробити вибір буде простіше.

 

You have no rights to post comments