Призначення та різновиди декоративної штукатурки: що потрібно знати

Штукатурку можна по праву назвати основним матеріалом, що застосовується під час виконання будівельних робіт. Без неї не обходиться жоден ремонт, а широкий діапазон різновидів, значно розширює коло призначення складу.

alt

Більшість будівельників вважають за краще готувати штукатурний розчин за місцем, але можна купити штукатурки на https://ac-ac.com.ua/uk/sumishi-kleya/shtukaturki/, оскільки їхня вартість має мінімальну різницю.

Штукатуркою називається склад з будівельних матеріалів, що має низку функціональних можливостей:

  1. Він добре вирівнює поверхню, як у горизонтальній, так і вертикальній площинах. Робота виконується у процесі чорнового оздоблення.
  2. Продовжує термін експлуатації будівлі, оскільки шар штукатурки, нанесений зовні будівлі, захищає основний будівельний матеріал від негативного прояву атмосферних опадів та механічного впливу, що веде до руйнування.
  3. Служить для приховування дефектів основної поверхні. Їм крупним планом тріщини, сколи і наслідки деформації або усадки будівлі.

Штукатурні склади бувають як фінішними, так і стартовими, але їх склади дещо відрізняється один від одного. Перший варіант служить для чорнової обробки, а другий може виконувати декоративну функцію, завершуючи цикл заходів, пов'язаних з обробними роботами.

Призначення та різновиди декоративної штукатурки

Штукатурні склади відрізняються за призначенням. Вони діляться на прості та декоративні. Для роботи в приміщенні та на вулиці використовуються різні штукатурки. У суміш для зовнішніх робіт введені компоненти, що роблять її стійкою до коливань температурного режиму.

Декоративна штукатурка для внутрішніх робіт випускається кількох видів, що відрізняються основними складовими:

  • силіконова. Відмінною рисою є стійкість до вологості. Це дозволяє використовувати її для проведення робіт як усередині приміщення, так і зовні;
  • «Венеціанка». Зовні вона нагадує мармурову поверхню, але її малюнок і колір набагато більш насичений і глибший, ніж у оригіналу. У процесі обробки можна вибирати відтінок і його глибину на свій смак;
  • фактурна. Цей різновид успішно імітує різнотипні поверхні: дерево, шкіру, дикий камінь і т.д. Застосовується для роботи у приміщенні та на вулиці. До складу цього виду штукатурки можуть бути включені різні наповнювачі.

Декоративні штукатурки допомагають створити гарний і неординарний інтер'єр, що ненав'язливо підкреслює чудовий смак господарів будинку чи квартири.

 

You have no rights to post comments