Чому варто віддати перевагу промисловій автоматиці від італійського бренду az Pneumatica

Італійський бренд az Pneumatica пропонує широкий асортимент продукції для промислової автоматики. У каталозі продуктів, можна знайти сучасні та ефективні рішення серед пневмообладнання.

alt

Про компанію та продукцію

Італійський виробник AZ Pneumatica розпочав свою роботу з початку 80-х рр.минулого століття. Історія бренду почалася з того моменту, коли творець Баттіста Маріні вперше обробив алюміній на токарному верстаті в лабораторних умовах. Це і стало першою заготівлею для майбутнього високоякісного пневмоообладнання. Передові технології і якість обробки зробили продукцію затребуваною не тільки на італійському, але і на світовому ринку.

Вся продукція випускається на автоматизованих лініях з високоточним обладнанням від Mori Seiki, які є лідерами в сфері металообробки. Така технологія дозволяє випускати продукцію безперервно протягом 24 годин. Весь процес починається зі створення алюмінієвих заготовок на автоматизованому обладнанням з комп'ютерним управлінням. Потім вони надходять в цех для обробки поверхонь. На останній стадії напівфабрикати надходять в монтажний відділ. Тут вже задіяна людська сила. Всі деталі збираються вручну і проходять повний спектр перевірок і тестувань. Склад готової продукції також автоматизований. Тут обладнання упаковується, а розумний комп'ютер здійснює їх маркування та складування.

Керівництво AZ Pneumatica не шкодує інвестувати великі суми в удосконалення і розвиток власного виробництва. Це необхідно для підтримки конкурентоспроможності продукції на світовому ринку. За рівнем знань працівників також пильно стежать. Всіх співробітників періодично відправляють на підвищення кваліфікації. Найбільш масштабними інвестиції стали в 2005 і в 2010 році. Було відкрито навіть додаткове приміщення на території заводу.

Компанія виробляє не тільки класичні деталі, вузли і цілі системи, а й окремі продукти під індивідуальні замовлення. Такий високий попит заводу обумовлений високотехнологічним і точним обладнанням, кваліфікованими і досвідченими кадрами, а ще, багатий потенціал і можливості виробництва. Всі компоненти az Pneumatica виробляються тільки на власному обладнанні, мають кращу якість і за конкурентоспроможною ціною.

 

You have no rights to post comments