Як користуватись сервісом Локатор: основні особливості

Швидко зорієнтуватися у незнайомому місті не так просто. Як знайти гарний готель, кафе, станцію метро чи будь-який інший об'єкт?

alt

Для цього можна користуватися сервісом Locator. Це сучасний сервіс для швидкого пошуку організацій у всіх великих містах України. Якщо потрібна карта Київ, на якій помічені всі об'єкти інфраструктури, відвідайте сайт Locator. Про роботу сервісу, його особливості та можливості можна дізнатися подробиці на сайті.

Джерела інформації

Щоб зрозуміти, як саме працює даний сервіс, і наскільки актуальними є дані, слід розібратися, звідки береться інформація про організації, яка розміщується на locatr.pl.

Для надання користувачам найбільш актуальної та детальної інформації використовуються дані з наступних джерел:

  1. Інформація, яка знаходиться у вільному доступі та призначена для необмеженого кола осіб. Таку інформацію можна легально отримувати без погодження з самою компанією. Це дані, які розміщуються на вивісках, офіційних сайтах організацій, рекламних буклетах і т.д.
  2. Інформація може надходити безпосередньо від користувачів сервісу. Це актуальні адреси та телефонні номери організацій, а також фото з різних ракурсів та достовірні відгуки.
  3. Власники компаній можуть самостійно надсилати інформацію про свою діяльність, щоб якнайбільше людей дізналося про існування організації.

Використання сервісу

Користуватись сервісом Локатор дуже зручно. Відразу після входу на сайт, необхідно вибрати у відповідному вікні у верхній частині екрану місто, що цікавить. Далі в рядку пошуку слід ввести назву конкретної організації або загальне позначення категорії, що цікавить, наприклад, "кафе". На екран миттєво буде виведено результати пошуку, які відповідають заданим параметрам. У результатах пошуку можна побачити назви компаній та вулиць, на яких вони розташовані.

Щоб отримати детальнішу інформацію про конкретний об'єкт, слід перейти до картки організації. Там буде вказана точна адреса, графік роботи, номер телефону та сайт компанії. Також користувачі зможуть вивчити фото об'єкта, що цікавить. У правій частині екрана буде розташована карта із зазначенням точного розташування об'єкта. Крім того, у картці організації буде вказано дату останнього оновлення інформації, що дозволить користувачеві зробити висновок про актуальність опублікованих даних.

 

You have no rights to post comments