Які виробники кухонних комбайнів вважаються кращими: корисні поради щодо їх вибору

Приготування їжі може стати легким і приємним процесом, якщо широко використовувати сучасне обладнання. Серед приладів виділяються планетарні Кухонні комбайни, що представляють собою комплексні пристрої для обробки продуктів. Щоб вибрати найбільш підходящий варіант, варто дивитися рейтинги.

alt

Лідери рейтингу

Серед кухонних комбайнів планетарного типу варто виділити наступні:

  1. Kenwood Titanium Chef Baker володіє найбільш оптимальним функціоналом, і по праву вважається універсальним варіантом. Він оснащується двома чашами, об'ємом в 5 і 7 літрів. Для приготування супів, смузі, коктейлів знадобиться блендер з чашею зі скла і об'ємом 1,6 літра, чого вистачить для задоволення запитів всієї родини або невеликої компанії гостей. Вбудовані ваги визначають кількість продуктів з точністю до грама, що дозволяє точно складати пропорції різноманітних страв.
  2. Bosch OptiMUM є продукцією відомої німецької компанії і підтверджує її репутацію. Він має регулювання швидкості роботи на сім ступенів, оснащений двигуном потужністю в 1400 Вт, що дозволяє швидко і якісно переробляти різні продукти. Чаша комбайна має об'єм 5,5 літрів. Також комбайн оснащується блендером, м'ясорубкою, має три насадки для різних дій з сировиною.
  3. ETA Gratus Max може змішувати, дробити і збивати продукти в процесі приготування страв. Також є можливість нарізки тонкими пластами різних сирів, ковбас та інших готових виробів. Є міксер з чашею в 5,5 літрів. Потужності пристрою в 1200 Вт достатньо, щоб здійснювати всі дії по готуванню.
  4. Kenwood Prospero може використовуватися змішувати тісто, видавлювати сік з цитрусових, нарізати фрукти і овочі. Дробарка може використовуватися для помелу зерен кави, перцю. Потужність двигуна становить 1000 Вт, є шість рівнів швидкості роботи пристрою.
  5. KitchenAid Artisan відноситься до простих апаратів. Він може змішувати продукти, збивати піну або тісто. Має 10 рівнів швидкості роботи і чашу в 4,8 літрів.
  6. Sencor STM недорогий пристрій з блендером. Незважаючи на простоту і невисоку вартість, має дисплей і таймер, щоб точно відраховувати час роботи. Потужність становить 1000 Вт. Є можливість регулювання швидкості.

Планетарні комбайни володіють широким функціоналом, є надійним кухонним обладнанням і можуть істотно полегшити і прискорити роботи на кухні. Їх покупка окупиться дуже швидко.

 

You have no rights to post comments