Корисні поради щодо вибору журнальних столиків: якими вони мають бути

Сьогодні межі між кавовим, консольним та журнальним столиком хиткі. Під останнім розуміють меблі різної висоти, з різними стільницями. Не дивно, що купити журнальний стіл – ціла пригода.

alt

Правила

Відправна точка – вітальня. Журнальні столики купують в останню чергу, коли інші меблі вже на місці. Так вони точно впишуться до інтер'єру. Столик повинен відповідати стилістиці, кольоровій гамі, основним використаним матеріалам. Робите упор на плетіння? Беріть ротанг. Оформили вітальню у стилі хай-тек? Вибирайте скляний столик лаконічної геометричної форми.

Ціна на меблі в Україні є достатньо доступною, щоб це не стало проблемою.

На другому місці – призначення столика. Від нього залежить висота виробу та розміри стільниці. Найнижчі екземпляри — 30 сантиметрів від підлоги, найвищі — 65. Чим вищі меблі, тим менше і стільниця. Якщо ви вибираєте столик для посиденьок, підійде виріб висотою 45-50 сантиметрів з великою стільницею. Сидіть просто на підлозі? Беріть найнижчу модель. Предмет скоріше декоративний? Це буде невеликий високий стіл цікавої форми.

Багато журнальних столиків — трансформери. Вони розкладаються або змінюють висоту, перетворюючись на обідні або консолі. Якщо ви не можете визначитись із призначенням меблів, вам потрібен саме цей варіант.

Поради

Не всі журнальні столики підходять для їди. На стільниці можуть залишатися негарні сліди від гарячих кухлів та тарілок. Якщо ви плануєте перекушувати за таким виробом, переконайтеся, що це матеріали дозволяють.

Журнальний стіл просто ідеальний у поєднанні з м'якою групою. Він пов'язує дивани та крісла в єдине ціле. Але використовувати його можна і в інших якостях: його розміщують замість тумбочки, етажерки, підставки для квітів.

Місць зберігання завжди не вистачає. Столик за всієї своєї витонченості здатний допомогти. Багато моделей багатоярусні або мають внутрішні ніші, в яких можна розмістити книги, напої, дивані подушки, техніку. Такі меблі чудово економлять місце.

Для того, щоб максимально розчинити столик в інтер'єрі, використовуйте прозоре скло. Щоб привернути увагу, вибирайте яскраво забарвлені або дзеркальні поверхні. Добре підійде темне дерево.

Журнальні столики зазвичай важчі за кавові. Їх ставлять на постійне місце та особливо не рухають. Якщо ж ви віддаєте перевагу частим перестановкам, купіть стіл на коліщатках. Його легко пересунути.

 

You have no rights to post comments