Кращі бойлери на 80 літрів: модель від якого виробника обрати та чому

Забезпечити житло гарячою водою можна за допомогою бойлера. Ці водонагрівальні пристрої здатні задовольнити всі потреби сім'ї, вони випускаються в різному виконанні і обсязі. Для розуміння всіх особливостей апаратів пропонується вивчити подробиці на https://kp.ua/ua/life/a681898-fakt-obirajemo-najkrashchij-bojler-na-80-litriv.

alt

Найбільш оптимальні варіанти бойлерів

Серед водонагрівальних приладів виділяються пристрої, що мають бак на 80 літрів води. Це самі універсальні варіанти, здатні забезпечити потреби сім'ї з 4-5 чоловік в повному обсязі, починаючи з прийняття ванної і закінчуючи миттям посуду.

Варто звернути увагу не наступні прилади:

  1. Atlantic Steatite Elite має потужність в 1500 Вт і здатний нагріти весь об'єм рідини до + 63°С.Теплонагревательный елемент сухого типу, тобто він безпосередньо не контактує з водою, забезпечуючи безпеку експлуатації. Стеатитовий ТЕН поміщений в емальовану ємність, що підвищує термін служби елемента, перешкоджає накопиченню наносів на його поверхні. Цей фактор допомагає скоротити витрату енергії при тривалому терміні служби бойлера.
  2. Ariston BLU1 ECO має сталевий бак, покритий антикорозійним шаром для захисту від впливу рідини. Оснащений системою електронного управління, що дозволяє автоматично підтримувати задану температуру в конкретному обсязі води. Є два сухих теплонагревательных елемента, що прискорює процес нагріву. Пристрій оснащується індикаторами, які сигналізують власнику, що Тени включилися в роботу і ведуть нагрівання рідини в бойлері. Для безпеки обладнання оснащується системою захисту від перегріву.
  3. Gorenje GBF має аналогічний сталевий бак із захистом від корозії і два Тена сухого типу. Потужність становить 2000 Вт, що виділяє бойлер серед інших аналогічних за обсягом. Управління механічне, що здешевлює апарат і робить його експлуатацію простіше.
  4. Ariston SG1 має мідний ТЕН, який відноситься до мокрого типу. Тобто він безпосередньо контактує з водою. Оснащений системою захисту від перегріву. Вода надходить в нижню частину бака, що забезпечує її швидкий нагрів, дозволяє не перемішуватися верствам холодної, більш важкої рідини і теплою, більш легкої.
  5. Tesy Anticalc Slim GCV 803524d вузький, здатний поміститися в найменшому приміщенні. Має два Тена, три рівня підігріву рідини.

Кожен варіант бойлера має свої переваги, вибирати варто виходячи зі ступеня використання пристрою, необхідної температури нагріву і з урахуванням місця установки.

 

You have no rights to post comments