Куди вирушити, якщо ви хочете придбати розкладний стіл-трансформер

Офісні меблі повинні бути красивими, функціональними і зручними. До вибору столу не всім підходять відповідально. Здавалося б, що простіше: вбив у пошукову систему «замовити стіл на https://mebeloffice.com.ua/index.php?categoryID=75», сплатив, отримав, поставив. Але видів столів безліч, і для різних ситуацій краще використовувати різні моделі. Наприклад, столи-трансформери.

alt

Опис

У розкладеному вигляді стіл-трансформер нагадує класичний стіл. Придивіться уважніше. Столи «Меблі офіс» здатні складатися. Стільниця їде вбік і стає вертикально, займаючи мінімум місця. У такому вигляді предмет можна забрати подалі.

Столи мобільні. На ніжках є коліщатка з фіксаторами. Коли потрібно пересунути конструкцію, фіксатори зсуваються і стіл спокійно переміщається на нове місце. Щоб він звідти не їхав, стопор повертають на місце.

Переваги

Стіл-трансформер дозволяє заощадити місце. У складеному вигляді він займає мінімум простору, тому в приміщенні можна реалізовувати різні сценарії розміщення меблів. Він добре підходить для невеликих офісів, де єдиній кімнаті доводиться поєднувати безліч функцій. Робочий простір легко перетвориться на зону для брифінгу або банкетний зал.

До офісних крісел на коліщатках звикли всі. Стіл на коліщатках - логічне продовження цієї ідеї. Мобільні меблі легко можна пересунути. Це зручно, якщо потрібно дістати ручку, що впала, або дістатися до прихованого стільницею безперебійника.

Вся продукція «Меблі офіс» сучасна та стильна. Столи мають вигляд представницький. Вони привабливі, але не відволікають від роботи.

Характеристики

Рама зроблена з квадратної сталевої труби. Вона міцна і здатна витримати суттєві навантаження. Метал покритий порошковою фарбою, яка заразом виступає в ролі антивандального покриття: дрібні подряпини їй не страшні.

Стільниця – 22-міліметрова плита ДСП. Виробник – австрійська фірма Kronospan. Вдале поєднання дешевизни та надійності. Торці закриті протиударною планкою фірми Rehau. Товщина пластикового захисту – 2 міліметри, цього достатньо для гарної амортизації.

Колеса - ролики d50, що обертаються. Є стопор, що фіксує коліщатка у певному положенні і заважає їм пересуватися.

Фурнітура надійна. Окремі елементи столів з'єднуються якісними болтами та саморізами. Механізм витримає багато циклів трансформації.

 

You have no rights to post comments